Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját barátnőm "ver" mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját barátnőm "ver" mások előtt ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordult h megütött de ő ezt csakjátékkéntfogjafel, de ma eléggé betelt a pohár mikor a balatonon bográcsoztunk haverokkal.Mindegyiknek volt barátnője de én egyiketseláttam hogy ugyviselkedne mint az én barátnőm,lényeg a lényeg hogy bográcsozás közben egyszer csak ugy fejbecsapott hátulrol hirtelen azthittem belefejelek a húsba igaz kicsit ivott de akkoris eznemokarra hogy ilyet csinaljon minden ok nélkul és ha szolok neki ő van felháborodva.Másnak is van ilyen agressziv barátnője?
2013. júl. 14. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Legjobb lecke az lenne, ha te is megütnéd, de ugyebár azt nem lehet, mert akkor te lennél a rossz. Ha látod, hogy ütni akar, fogd le erősen, és határozottan szólj rá, hogy ezt többet ne csinálja.

Egyébként én is verekedős lány vagyok, de tudom, meddig mehetek el, és én nem hisztizem, ha visszaütnek.

2013. júl. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egy fülest, aztán majd észhez tér. Nincs valami defektje? Már bocs, nem bunkó akarok lenni, de szerintem nem normális, amit csinál.
2013. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez nem normális. Mondjuk te sem, ha ezt eltűröd.
2013. júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Üsd meg te is, de komolyan!! Verj a seggére egy naggggyott!
2013. júl. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez gyerekes viselkedés, ő azt hiszi milyen jópofa. én megmondanám neki, mikor kettesben vagytok, hogy ez nem olyan jó móka neked. és próbáljon valahogy máshogy jópofizni, mert lehet neki ez vicces, de neked nem
2013. júl. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem volt ilyen, a mai napig püföli a hapsikat maga körül, gondolom ez onnan származik nála, hogy jóapánk bármit megengedett neki. De csak neki, nekem nem.

A mai napig egyedül van, 45 éves.

2013. júl. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jdfGabrella ***** válasza:
nem
2013. júl. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez elég ciki lehetett a barátok előtt. Mindenképp erélyesen rászólnék, hogy ne csinálja ezt, mert rohadt idegesítő, megalázó, és előre figyelmezteted, hogy egyszer idegből vissza fogja kapni, és akkor majd sírhat.
2013. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Tipikusan szar nevelés eredménye, a lányokba a hagyományos nevelés alapján gyakran beleivódik, hogy ők nyugodtan üthetnek meg férfit, de vissza nem kaphatják (mert ugye egy férfi nem üthet meg nőt). Egy istenes sallert le kellene keverned neki, majd átértékelné a dolgokat ne félj.
2013. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked is van kezed nem ?

Viselkedj férfi módjára. Nehogymár az asszony verjen XD

2013. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!