Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elsősorban fiúk válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk válasza érdekelne, de lányok is írhatnak, szóval ezen kiborulnátok illetve emiatt szakítanátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Idén márciusban egyszercsak kaptam egy e-mailt egy ismeretlen sráctól, egy közösségi oldalon (barátkereső internetes oldalon talál meg engem)

Szimpatikus volt, ezért elkezdtünk levelezni, úgymond barátkoztunk. Abban egyeztünk meg, hogy először csak levelezünk, aztán majd később találkozunk személyesen is. Aztán májusban megismerkedtek egy sráccal a munkahelyemen és összebarátkoztunk, végül össze is jöttünk. A levelezős srácról nem meséltem neki, hiszen csak barátkoztunk. Viszont a levezelős srácnak írtam a barátomról. Aztán én akartam találkozni a levelezőtársammal személyesen, olyan jókat beszélgettünk e-mailben is, gondoltam biztos tök jó fej lehet élőben is. Aztán nem nagyon válaszolt, úgy eltűnt. Végül nem írtam neki.


Aztán néhány napja a barátom kapott egy e-mailt egy lánytól, aki a közös ismerősünknek adta ki magát és a levelezőtársammal folytatott levelezésünkből elküldött néhány részletet a barátomnak, persze olyan részeket, amik eléggé félreérthetőek voltak. És odaírta elé, hogy biztos benne, hogy én megcsalom a barátomat ezzel a levelezős sráccal.


Pl. Szia, mi van Veled, úgy eltűntél, mikor érsz rá találkozni velem?


Vagy: Szia hogy vagy, sok a munkád, vagy valami gond van? Szerdán ráérsz?


Szerintem ő írta, mármint a levelős srác. Nem tudom miért. De a barátom teljesen kiborult, hogy hogy tehettem a háta mögött másokkal is randizok.


És a barátom szakított velem, pedig nem csaltam, nem is akartam, én tényleg csak barátilag leveleztem, de nem hitte, próbáltam meggyőzni nem ment. Szóval oda a kapcsolatom és teljesen kész vagyok.


Szóval ezért Ti szakítanátok a barátnőtökkel?



2013. júl. 18. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért dehogyis...
2013. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem
2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt te komolyan azt hitted, hogy "barátilag" levelezget veled a srác?! Ennyire naív nem lehetsz... Nyilván kapcsolatot akart.


Akkor viszont mikor neked lett kapcsolatod korrekt lett volna ha lezárod vagy minimum jegeled a levelezéseket...


Amúgy ha értelmes a barátod akkor fogod és megmutatod neki a teljes levelezéseteket akár az elejétől fogva. Ha egyértelmű belőle, hogy te csak barátkozni akartál akkor meg fog bocsájtani (már ha nem jött kapóra neki az indok a szakításhoz ami amúgy is érett).

2013. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hááát.. barátságból lesz a ... :D lehetséges h én igen.
2013. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simán. döntsd el kit akarsz. bár már döntöttek helyetted.
2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, 2. hozzászóló, igazad van, én is így utólag azt gondolom, hogy nem értem hogy lehettem ennyire naiv és miért gondolom azt, hogy mindenki jó szándékkal keresi a társaságomat. Hát ez egy életreszóló lecke volt.......
2013. júl. 19. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez hülye... remélem hamar találsz mást... az a lány aki meg bekavart remélem megdöglik.
2013. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű, hogy nem a lány kavart be, hanem a levelezőpartner...
2013. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!