Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek máshova dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek máshova dolgozni, ha a párotokkal szakítanátok és egy munkahelyen dolgoztok?

Figyelt kérdés
3 hónapot voltunk együtt, együtt is laktunk, de sajnos szakítottunk. Én azóta is szerelmes vagyok, de ő már hallani sem akar kapcsolatról, most mondta, hogy 2 hónap múlva térjünk vissza rá, amikor megjön a nyaralásból, addig lesz ideje átgondolni és feldolgozni a történteket... Ha újból összejönnénk nem kérdés, hogy a maradás a jó választás, de erre én kb 3% esélyt látok. Most lenne egy lehetőségem elmenni, de fél évig kevesebb pénzt kapnék, mint itt, a felmondásomat már beadtam, de nagyon itt akarnak tartani, mindketten mérnökök vagyunk és 30 körüliek. Ti mit tennétek?

2013. júl. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a munkahely és milyen körülmények között szakítottunk...
2013. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 körüli felnőtt emberek vagytok, okos emberek. Te vagy a nő, azt gondolom.

Szerintem ezt kultúrált, tisztességes módon meg lehet oldani. Ne hagyd figyelmen kívül a karriert és az tiszteletet, amit kiépítettél a munkahelyeden!

2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztosan nem
2013. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj. Ki tudja, lehet az uj hely nem lesz jo. Ne szolj hozza, ne foglalkozz vele. Oldjatok meg felnott modon.
2013. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi, tudom a házinyúlra nem lövünk szabályt. Normálisan váltunk el, napi munkakapcsolat miatt muszáj beszélnünk, ezen kívül is szoktunk. Nagyon reménykedem... és tisztában vagyok azzal, ha szeptemberben azt mondja, hogy nem, akkor még rosszabb lesz. Most van ez a lehetőség, ha visszamondom nem biztos, hogy lesz még egy, de nem szívesen mennék el, viszont rossz minden nap látni és beszélni. Legrosszabb, hogy ő ú

gy tesz, mintha mi sem történt volna.

2013. júl. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!