Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakítanátok? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítanátok? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a barátom megismerkedett egy lánnyal a repülőn amikor külföldre utazott. Teljesen szerelmes lett. Mindenhol utána kutatott, amikor volt egy 4 éves boldog párkapcsolata velem...legalábbis én így gondolom. Amikor újra ment volna külföldre, előtte 1 hónappal már levelezett a lánynak, hogy láthatja e ismét. Nem tudom, hogy sor került e erre. Vagy nem tudom történt e valami, ha találkoztak is.
2013. júl. 12. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés ...! :/

"Teljesen szerelmes lett" egy másik lányba ...

Akkor miről beszélünk?! ...:/

2013. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha ez nem ok rá, akkor mi az...?
2013. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen,ha erről te tudsz és látja,hogy melletted bármit megtehet és te ehhez még asszisztálsz is az már a barátság kategória,nem a párkapcsolaté és még csak nem is tisztel téged.
2013. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottam vele egyébként...Nagyon rosszul vagyok
2013. júl. 12. 11:44
 5/19 anonim ***** válasza:
jól tetted
2013. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, helyesen tetted. Túl leszel rajta, és találsz magad mellé olyan férfit, aki csak téged szeret, és nem más nők után koslat.
2013. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem elsírhatod a bánatod, tudom milyen érzés :(


(A shoulder to cry on becomes a dick to ride on) :P

2013. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, ha másba lett szerelmes, akkor ez már veszett ügy.

Fel a fejjel, jobb, hogy kiderült, így legalább lesz esélyed egy olyan férfival megismerkedni, aki értékel!:)

2013. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 TejbeRizs válasza:
Figyelj. Van ami "belefér" van ami "nem". Ez mindenkinél mást jelent. El is nézhetted volna akár, hisz nem biztos hogy történt köztük bármi is. De lett volna értelme? Fülig szerelmes valakibe, de közben együtt vagytok? Neki nem jó, mert nem rád vágyik, neked sem jó, mert állandóan arra gondolsz, ki járhat a fejében, miközben összebújtok, tv-ztek,sétáltok, szeretkeztek.. Szerintem jól döntöttél, így lesz 3 ember aki újra rátalálhat a boldogságra, ( neked is sikerülni fog!:) ) De egy nagy hazugságban élni... szerintem szörnyű lett volna. :(
2013. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt. Ha ez nem ok a szakításra, akkor mi az?
2013. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!