Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem utána lefeküdt az egyik ismerősével többször is. Más nem volt nem tartják a kapcsolatot de a csaj azt mondja szeret és folyton hívogat, találkozni akar. Én járnék vele de nem tudom mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem érdekli a másik csávó, scak úgy jött a dolog. Most ismét járni akar visszamenjek hozzá? Jó ötlet?

2013. júl. 20. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne menj vissza..
2013. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez velem is pont így történt anno!

én hülye voltma megbocsájtootm a csjaomnak, mert pont így tett, hívogatott noszogatott majdhogynem zaklatott.

öszejöttünk ujra, megdugtam párszor én is, csak azért is, de 1 hónap mulva mindketten beláttuk, ohgy nemmegy, és szakítottunk véglegesen.

2013. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy miatta szakított veled de ő meg nem akart vele járni, most meg jönne vissza hozzád.

Nekem a büszkeségem nem engedné, hogy újra összejöjjek vele de ha te ennyire szereted, hogy elgondolkozol rajta akkor úgy dönts, hogy később ne bánd meg. Sosem tudhatod, mikor jön vissza az a bizonyos ismerős.

2013. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha bolondot akarsz csinálni magadból akkor csak nyugodtan!
2013. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg tudnál még bízni benne ezek után?
2013. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a büszkeség elve miatt mondom, de most már ne kezdjétek újra. Akár mennyire fog erősödni újra a vágy. Az csak azért fog, mert szomorú, meg álmodozás. Ő szúrta el és nem te. Ebben nincs szerelem csak hiány és vágy. Felesleges újra kezdenetek, de ti tudjátok.
2013. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de ő váltig állítja hogy nem akart ésnem is akar semmi mást a sráctól csak alkalmi kaland volt azaz nem volt mögötte érzelem. 24 éves és én voltam neki az első mással még sosem volt de azt mondja csak én érdeklem.Elég komplikált az ügy de ez van.Megfogadom a tanácsokat köszönöm!
2013. júl. 20. 14:50
 8/11 viktor123456 ***** válasza:
100%

Ha a gyakori kérdéseken akarod ezt megtudni, az gáz.


De elemezzük a kérdést.

A. Összejösz vele

Újra lesz szex, szereted, jó vele. Ha nem tudsz túllépni, akoor majd kirúgod pár extra kkör után.

B. Nem jösz össze vele

Semmi változás jelenlegi állapotodban.


Az első mellett szól érv, legrosszabb eset, hogy a második állapot következik belőle.


Szóval javasolt legalább egyszer újra megdugni... :-)

2013. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha most megtette akkor máskor is. Ja többször egy sráccal érzelmek nélkül. A szamár is azt mondja, hogy iá.
2013. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, hogy ez miért kérdés. Szerintem dugd meg párszor ha egyáltalán jó volt vele a szex és kész. Nehogy komolyan vedd. Problémás, gerinctelen liba. Nem feltétlen az a baj, hogy kellett neki másik trófea, hanem az, hogy hülyére vesz.
2013. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!