Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki már többször megcsalta a feleségét, utána a szeretőjét is?

Figyelt kérdés

Az egyik szerető kiderült,azóta gyakorlatilag külön él

a feleségétől.Aztán összejött valakivel,aki mellett

félre kavart,de utána dobta,és összeköltözött a régivel.

Azt mondják előtte kifejezetten hűséges volt,10 évig nem

csalta meg a nejét,utána azt sem akivel sokáig együtt volt.

Sajnos nekem nagyon tetszik,állítólag nem szerelmes abba

akivel együtt él most,és nem tudom érdemes-e kezdeni vele.


2009. jún. 22. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejében még nem nőtt fel. az ilyen el kell kerulni jooo messzirol.
2009. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeretnél az exek sorsára jutni akkor elkerülöd... kutyából nem lesz szalonna, azt mondják...
2009. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Tud élni!!!!!!!!!!
2009. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha masokat megbant akkor mégse tud élni. en nem tartom "élés" - nek azt, ha átgázol mások lelkén.
2009. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy felelőtlen alak akinek az IQ szintje közelebb van a 0-hoz mint a 2-höz.
2009. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a véleményem? Egy utolsó senkiházi az illető, és tud élni. Jó nőket választott, akikkel ezt meg lehet tenni. Ha nem akarsz lábtörlő lenni, eszedbe ne jusson kezdeni vele. Baromság, hogy azelőtt kifejezetten hűséges típus volt, mostmeg összevisszafűvelfával...
2009. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is szeretnél egy lenni a sok közül, akivel elbánik, akkor hajrá. De remélem, hogy te azért ennél többet érdemelsz.

f24

2009. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem szeretnék újabb áldozat lenni,de azért

érdekel,mert a barátja szerint tényleg nem csinált ilyen

vad dolgokat,csak azóta,hogy elhagyta az a lány akibe

szerelmes volt.Hátha nem is olyan rossz az összkép.

2009. jún. 22. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit összezavarodott a kép a kommented után. A kérdés kiírásakor még azt írtad, hogy az EGYIK szeretője kiderült, a feleség kirakta, majd a szeretőt megcsalta, aztán vissza a szeretőhöz (ha jól értettem ahhoz, akivel bebukott). Ebből számomra az derült ki, hogy több szeretője is volt, de csak ez derült ki. A kommentedben meg azt írod, hogy azóta ilyen, amióta a lány elhagyta akibe szerelmes volt. De az ki volt, és mikor?? Ez a pasi egy kavarógép, én továbbra is azt mondom, hagyd a francba, bár a komment alapján Te arra készülsz, hogy egy pár legyetek.

Egyet ne felejts, senkit sem fogsz tudni megváltoztatni.

2009. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy zavaros volt.Ahogy tudom nem azt a szeretőt

csalta meg akivel megbukott,hanem egy következőt és a

félre kavarás után költözött össze vele.Igen,elég gázos a

pasi,lehet tényleg jobb,ha hagyom a francba,ahogy így

végig gondoltam.Köszi a válaszokat.

2009. jún. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!