Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A flörtölés megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölés megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy ez is olyan, hogy mindenki máshogy érzi, de szerintetek?

kort és nemet is írjatok légyszi!:)



2013. júl. 24. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
xd annyira hülyeség ez a kérdés, hogy senki nem akar rá válaszolni.. nem számít annak, csak maximum nem esik jól az adott félnek.
2013. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Én annak veszem azt is, mert ha szeretsz valakit, akkor minek nézelődsz másfelé?! Persze ha csak szemezik valakivel a párod és nem mondja el, akkor soha a büdös életben nem fogod megtudni. De ha meg is tudnád mert tegyük fel elmondja, akkor ez még talán a megbocsájtható kategoriaba tartozik, bar elgondolkoznek mar ezen is. De egy csoknál vagy másnál tuti, hogy dobnám. 21/F
2013. júl. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernél úgy működik, hogy ha flörtöl, azt kedves játéknak fogja fel, amiben nincs semmi elítélendő. De ha a párja teszi, az már majdnem ok a szakításra:"Ha még-egyszer szóba állsz azzal a ringyóval......"
2013. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
nem számít annak, feltéve, hogy nem viszed túlzásba
2013. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit minek flörtölsz? Amúgy meg így szokott kezdődni,aztán jön a többi,ha nem is konkrét megcsalás,de a szándék ott van.
2013. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha tudja a másik fél is, hogy csak játék, akkor nem. Sok kapcsolat flörtöléssel kezdődik, de van amikor ez nyilvánvalóan csak ártatlan játék. Máshol kell meghúzni a határt, ha céljaink is vannak a flörttel.
2013. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem. Nah, nyilván nem a párod előtt kell másokkal flörtölni, de amúgy nem hiszem, hogy gond.

A fiú nagy része ( nagy része, vagyis nem általánosítás) úgysem tudja megállni:D

2013. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem.
2013. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem sem. Persze azért ha megtudná a másik,nem hiszem,hogy jó érzés lenne,de ettől függetlenül még nem megcsalás.
2013. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A flört hasznos dolog, mert életben tartja a szenvedélyt, és önbizalmat is ad. A flört egy kedves és udvarias gesztus, egy játék az ellenkező nemmel. Szerintem nincs különösebb szexuális vonzata, és ennél fogva nem megcsalás. F24 Ja és akkor is így gondolom ha a párom csinálja, nem csak ha én. :)
2013. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!