Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a flörtölés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a flörtölés megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Múlt héten elmentünk bulizni a barátaimmal, hívtam a páromat, de neki nem volt kedve. Kicsit többet ittam a kelleténél és flörtölgettem az egyik haverral. Mivel párom nem tudott elaludni, hajnalban mégis utánam jött és hazavitt. Természetesen mindent elmondtam neki és amikor megkérdezte meddig mentem volna el, azt mondtam max csókig. Ezen ő nagyon megsértődött. Azután persze megbeszéltük és kibékültünk, de szerintem túl komolyan vette az ártatlan flörtölést.
2010. aug. 12. 12:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Hát, igazándiból az a kérdés, hogy valaki miért flörtöl: Úgymond hobbiból, vagy valami mélyebb oka van. Ha utóbbi, akkor mondhatjuk, hogy megcsalás.
2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
A csók az már nem ártatlan flört.
2010. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Es te meg el is mondod neki hogy megcsokoltad volna?!?!?

o.O

Szep az oszinteseg de azert mindennek megvan a maga idelye es helye.

2010. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha téged fordítva nem zavart volna, hogy a pasid esetleg megcsókol egy csajt... hát mindenesetre érdekes kapcsolatotok van.
2010. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Elözö voltam.

Ja igen szamomra megcsalas es siman dobtalak volna egy szaftos "büdös ribanc" beszolassal köritve. :D

2010. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Sokan sok mindent a piára fognak,pedig tisztába kellene lenniük vele,h a pia semmi olyat nem hoz ki az emberből,ami nincs benne.Csak pia nélkül tud uralkodni magán.

Szerintem az lett volna a legfontosabb,h ne mond el neki.Mert lehet kacérkodni,de a kacérkodáson már szerintem túl van a csók.

Én is pokolian szeretek flörtölni,de mindennek megvan a maga helye és ideje.És főként nem egy haverral flörtölök,ha már éppen kicsi lazulásra van szükségem.


Fordított esetben én is kiakadtam volna,és minimum összeveszek vele emiatt.

2010. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
előzővel értek egyet... ha számodra a max csókig az teljesen elfogadható magyarázat, ami ekvivalens a "na azért meg nem dughatott volna" kifejezéssel, az elég durva. Legközelebb mi lesz? Most hagytam mert egy felessel többet ittam, de seggbe nem: ahhoz kellett volna még egy vodka legalább?
2010. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
azt hiszem, hogy párod hibája, mert nem kísért el, én nagyon becsülöm az őszinteséget, szerintem jól döntöttél, hogy elmondtad, én nem dobtalak volna, hanem azt mondtam volna, hogy örülök, hogy nem került sor semmire, és megköszöntem volna az őszinteségedet
2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
ma 13:10 aztán holnap után meg azt veszed észre hogy fel vagy szarvazva,ember kapd már össze magad,még te hálálkodsz a csajnak egy ilyen eset után? az hogy veréb az rád nem jellemző,inkább a turul,de az is kicsi
2010. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

13:10-es voltam

szerintem a flört nem megcsalás, az ő helyében még a csókot is elnéztem volna, mivel nem volt hajlandó elkísérni. De az igaz, hogy nem kellett volna annyit innod, egy lánynak nem illik részegnek lenni

2010. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!