Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 éve kerülgetjük egymást egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve kerülgetjük egymást egy sráccal akinek 5 éve van barátnője, ebből lehet még közöttünk kapcsolat?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve, hogy egy sráccal tetszünk egymásnak, tavaly ilyenkor megtörtént az első csók. Nagyon sokat keresett és beszélgettünk. Majd megszakadt a kapcsolat hírtelen. Most újra kezdődött minden, feltűnően látszik rajta, hogy nagyon tetszek neki. Minden haverja azt szeretné,ha velem lenne együtt, nagyon sokat bíztatják. Egy a gond 5 éve van barátnője. Múlthéten együtt mentünk bulizni és együtt is aludtunk, de nem történt sex, mert nem szerettem volna a bnő miatt. Volt már valaki ilyen helyzetbe? En nagyon szeretném vele a kapcsolatot.

2013. aug. 15. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vagy buta csak.
2013. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pasi barátnője viszont nagyon :D
2013. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zéró. válasza:
56%

Szakadnál meg, r***c! Ilyeneket mint te, kiírtanám a Világegyetemből. Összeset, de egytől egyig. Komolyan, ha 5 éve barátnője van, biztos nem csak d***i kell neki, hanem szereti. Minden pasi megnéz más lányokat, flörtölget velük, de az ilyen r***k miatt mint te, elszáll az agyuk, mert elcsábítjátok őket...Őszíntén, gondolj bele, ha neked lenne barátod 5 éve, akit szeretsz, és félrelépne valakivel. Na, neked az hogy esne? Használd azt a lepkefi*ng agyad, kérlek.

Le lehet oltani, tessék, kérem, nekem ez a véleményem.

2013. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam..barátok voltunk, a csajra pedig már régóta panaszkodott.. Elmentünk egyszer ketten bulizni (vagyis buli előtt együtt 'alapoztunk'), aztán valahogy kibukott belőlem hogy mennyire kedvelem és hogy szívesen lennék több mint barát..persze voltak előzmények..már jó ideje voltak nézések, bókok, és egy korábbi buli alkalmával meg is csókolt párszor..szóval a lényeg, hogy elmondtam neki a dolgokat, a választás lehetősége, illetve a döntés az övé volt. 2 nap múlva szakított a csajjal, 2 hétre rá pedig már hivatalosan is együttvoltunk:)

Ezek után csak azt tudom tanácsolni, hogy mondd el neki, mi is van, mert nekem úgy jött le hogy te szeretnél többet..aztán meglátod mit lép, meg kell próbálni.. Csak ne érezd megalázkodásnak, ha nyílt lapokkal játszol..az sem lesz kínos a végén, ha a csaj mellett marad, mindent meg lehet beszélni felnőtt módjára (!!)

Az utolsó válaszolóval pedig ne foglalkozz, mert arra csak azt mindom, hogy egy kapcsolat mindigis két emberen múlt, és a szerelem vak, a szív és az agy meg két külön dolog, az érzések sokszor nem befolyásolhatóak..

Én csak bztatni tudlak, remélem segítettem:) sok szerencsét kívánok, őszintén!:)

2013. aug. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, az utolso hozzászólónak plane! Egyaltalan nem tartom magamat rossznak ket ember kell hozza, es be is vallotta azota, hogy szeret, csak nemtudja hogyan lépjen ki a kapcsolatból, mert a lányt se akarja megbántani. Mostmar nagyon eldurvult a helyzet itt döntenie kell mert mar nem csak o szenved hanem mind a hárman... Nemtudom, hogy mi lesz a vege de az utóbbi egy hónap történései utan nem latom annak értelmét, hogy a masik lánnyal maradjon
2013. szept. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!