Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Voltatok már olyan kapcsolatban, ahol hagytátok, hogy a nő "uralkodjon" felettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,"megbabonáz",annyira,hogy nagyon megszeresd,aztán eléri ,hogy engedj neki..korlátozza a szabadságod,a legtöbb dologban ő dönt,gyakran hisztizik stb.

Hagytátok ezt ,a rózsaszín köd miatt,vagy..? Mi lett a vége?



2013. aug. 14. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ,ja van ilyen .
2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, és biztosan nem is leszek soha, mert én igencsak domináns személyiség vagyok.
2013. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatnak lőttek, ha a férfi nem hagy magából papucsot csinálni. Ha papucs típusú a férfi, akkor sokáig együtt maradnak, de a lány minden olyat meg mer majd tenni, amihez van bőr a képén, a kan meg hűen követi. A lány azért ragaszkodik az ilyen birka hímekhez, mert biztonságos menedéket nyújtanak. Az ilyen domináns ribi fölött még kell próbálni uralkodni, csak azzal lehet igazán betörni őket. Ha hisztizik, nagyobb balhét kell csapni. Ha vitatkozik, szőrszálat hasogat, vissza kell vágni érvelésben hatásosabb kötekedéssel.
2013. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert annyira szerettem hogy mindent hagytam neki. Végül az ilyenek mind ott hagytak. És nem azért mert nem lett volna jó nekik, teljesen eszementek voltak. Akivel meg most sokszor bunkózok, ő meg olyan mint a kezes bárány.
2013. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért te ilyen kapcsolatban vagy?
2013. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt most úgy írtad le, mintha az a nő ezt kitervelte volna. Most jól megbabonázom, megszeret, aztán okádom rá a tüzet. :) Jaj, annyi mindentől függ egy ember viselkedése. Lehet, hogy domináns személyiség és téged nem tart annak,vagy te nem mutatod, és azért ilyen. Én is domináns személyiség vagyok, meg hisztis is, de attól még tudok szeretni, mert nehéz a természetem.
2013. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom, nem szakdolgozathoz kérdezte.
2013. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Francba, pedi erre tippeltem volna. :) Kösz, hogy felvilágosítasz.
2013. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!