Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom szerint, ha szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint, ha szeret engem és csókolózik, vagy lefekszik egy másik lánnyal, ami érzelemmentes, csak "tapasztalatszerzés" az nem számít megcsalásnak. Csak én gondolom azt, hogy igen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 12:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
:D
2013. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
De ez k*rvára megcsalás
2013. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyeld be ezt a szöveget:D Jó szöveg, hathatós egy tini számára, de nem egy normális emberke számára.
2013. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 Bino ***** válasza:
100%

Hát érdekes..

Szerintem ez megcsalás.

2013. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
XD a barátod nem szeret. Csak azért mondja, hogy nyugodtan megfarkalhasson másokat is. Te meg azért kellesz neki, hogy mindig legyen kihez mennie, ha épp üríteni kell...
2013. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
72%
nem csak te
2013. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátodnak ez jár a fejében, akkor most is csak egy tárgyként tekint rád.
2013. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy majd te is lefekszel másokkal tapasztalatszerzés céljából, mert az nem megcsalás... Mekkora egy féreg a te barátod!!!
2013. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
leírom összegezve. Van egy lány ismerőse, aki messze lakik, de most eljön hozzá látogatóba. még sosem találkoztak, amolyan netes barát, akivel mindenről tudnak beszélni, mindent megosztanak. és a csajka kitalálta, hogy "tanítgassák" egymást új praktikákra, amit a barátom nekem is átadhat, ezzel fellendíthetjük a kapcsolatunkat, stb.. persze engedélyt kért tőlem, hogy mit szólnék hozzá, ha ő ezzel a lánnyal lefeküdne, vagy csókolózna. Én persze kiakadtam, és ő azzal jött, hogy szeret engem, és a megcsalás az, ha már nem szeretne, és úgy tenné meg. Most én lennék ennyire prűd? mert hiába magyarázom neki, hogy de, ez megcsalás, nem érti meg, mert neki más a véleménye erről. Én meg már ki vagyok akadva, hogy nemsokára jön a csaj, és mi lesz ha megcsal? nagyon szeretem. azt mondja, hogy ő is engem. akkor miért nem érti meg, hogy nekem ez fájna? és hogy én ezt megcsalásnak gondolom? szerintem nem velem van a baj e téren. Egyébként 19 éves vagyok.
2013. aug. 24. 12:21
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
el is hitted neki?? o.O persze h megcsalás...
2013. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!