Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne kulturáltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kulturáltan, leégés nélkül megkérni valakit arra, hogy legyünk "fuck buddy"-k?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm, akihez iszonyúan vonzódom, de nem tudok elképzelni vele egy rendes párkapcsolatot, mert nem igazán illik össze a személyiségünk... Rendszeresen látjuk egymást, és néha van egy-egy eléggé személytelen beszélgetésünk, de nem igazán van bármiféle szikra vagy ilyesmi.


Szóval rendes járásra nem sok esélyt látok, de külsőre elég vonzó vagyok, és ahogy őt ismerem, el tudom képzelni, hogy belemenne egy ilyen laza, csak testi kapcsolatba.


Egy ilyen helyzetben hogy lehetne valahogy jelezni ezt neki, úgy, hogy ha esetleg elutasítaná, akkor se bélyegezzen meg miatta? Ráadásul azt sem tudom, hogy jelenleg van-e barátnője, mert ugye ha van, az még kellemetlenebbé tenné ezt a kérdést...

18/L



2013. márc. 11. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
engem megkérhetsz:)
2013. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,ezt a kifejezést még nem hallottam,de most sírok rajta :D
2013. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
arra megkérni valakit hogy rakjon tele...gondold meg..inkább egy anonim valaki mint egy ismerős arc
2013. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Underman válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e barátnője ha nincs akkor csak szimplán kérdezz rá, hogy benne lenne-e. Egy egészséges ember szerintem nem mondana nemet :D
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy megrakna-e. Mi ebben a bonyolult?
2013. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
szia ne hari de viszket a kis 3,14csám megdugnál e?amúgy ordasnagyribanc@freemail.hu az email címem tudom magáért beszél:)na ezzel megint ástál egy gödröt a női nemnek...
2013. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányként minden esélyed meg van rá. De ésszel kell tenned, hogy ne egy utolsó olcsó rib.ancnak nézzen. (Ami - már megbocsáss - de nem áll túl távol egy ilyen mentalitástól. S ráadásul mi férfiak s nem srácok, hanem férfiak, azt gondoljuk, aki könnyen jön, az másnak se nehéz eset. Ezért van, hogy a szórakozóhelyen felszedett lányokat sokkal többször nem keressük.)

Mivel ha csak úgy elé állsz, akkor azt fogja hinni, hogy egyébként ezt bárkivel megteszed. Kicsit elő kell vezetni a témát. A hogyant neked kell kitalálnod, mert te ismered.

35F

2013. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként ha tőlem ilyet kérne valaki (amire nincs esály), akkor tényleg csak b*szikálás lenne a dologból, de komoly dolog kizárt lenne a részemről, mivel kissé ribis ez a felfogás.
2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Felveszel egy "szopnék" feliratú pólót és eléállsz.Meg sem kell szólalnod.
2013. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Éppen azt szeretném elkerülni, hogy azt gondolja, hogy ribanc vagyok.

Egyszerűen vonz a teste, de a személyisége nem igazán. Jelenleg nincsen más olyan, aki tetszene, igényeim és vágyaim viszont vannak. Nem fogok cölibátusba vonulni csak azért, mert mások szerint az egyetlen féle kapcsolat létezik.

2013. márc. 11. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!