Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit csinálnátok az exetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az exetekkel egy ilyen szituban?

Figyelt kérdés

az exetek megcsalt és ti szakítottatok vele és nem mondtok róla rosszat,meg tisztelitek


létezhet ilyen?



2013. szept. 5. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezhet. És létezik is.
2013. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek után hogy tisztelném??Szerintem nem létezik ilyen...
2013. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Baccardi01 ***** válasza:
Hú! Ilyet még nem hallottam.
2013. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, az emberi minimum ez, ha már egykor közöd volt az illetőhöz.
2013. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*ha már egykor közöd volt az illetőhöz, vagy származik tőle egy gyereked.
2013. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pár exemmel tartóm a barátságot (2-3), sőt még mindig egy társaságba járunk és nem érdekeljük egymást. Sőt az egyik a legjobb barátnőm is lett utána. Már 4éve vagyunk legjobb barátok és egy béna kapcsolat kellett ahhoz, hogy ez kialakulhasson. Egyikünk sem akarna semmit a másiktól soha többé.
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 Mint embert tisztelheterd, maximum megveted a jellemét, és a cselekedetét.
2013. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolnám, hogy a viselkedésemmel én kergettem bele abba, hogy megcsaljon, akkor talán egy idő után visszajönne iránta a tisztelet a pozitív emberi jellemei iránt.
2013. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

és egy megcsalás után ti képesek vagytok vele jópofizni?

pl fb-n ugyan úgy ismerősök vagytok?

2013. szept. 5. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Egyik exem megcsalt nem is egyszer, nem is egyel, mégis a szakítás után jóban maradtunk (szexeltünk is baráti alapon, nem keveset), és a mai napig barátok vagyunk, bár már anyuka (barti szex az már nincs a férjét nem csalta meg). És nem fikáztam soha senkinek. Megtörtént elmúlt, ő megbánta, és azóta meg is változott.
2013. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!