Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyunk, de még sem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk, de még sem. Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 2,5 évig voltunk együtt.Csunyan össze vesztünk,kb 1 honapig nem is beszeltunk.A szakitas utan kb 3 napig irkalt nekem,de en nem igazan valaszoltam,mert nagyon meg sértett,nagyon haragudtam rá.Ez kb 6 honapja volt.Az utobbi 4,5 honapban viszont rendszeressen talalkozunk,hetente 3x minimum.Előre letisztaznam,hogy nem a szex miatt ,mert az ritkan van.Altalaban ,ha elmegyek hozza,akkor filmezünk,sőt csók sem szokott lenni,viszont ő még mindig mondogatja,hogy szeret,meg kiakad,ha mas fiukkal beszelek,esetleg kavarok,de nekem sem mindegy,ha forditva van.A gond az,hogy ő nem akar velem kibékülni,de hivogat magahoz,én is szoktam hivni.Mindig azt mondja,hogy ő irkalt 3 napig akkor ,én haragudtam és az en hibam.En pedig nem akarok könyörögni neki,de viszont,ha hiv nem tudok nemet mondani neki,mert nagyon szeretem.Ha törtenik velem valami,akkor egyböl neki mondom el.Azt mondjuk eszre vettem,hogy nem mondja el mindig a baratainak,h velem van,ha epp akkor hivjak,szerintem csesztetik miattam,mert engem is szoktak a baratnőim,azt mondjak nem normalis amit micsinalunk.Igazuk is van.Nem nagyon birom mar ezt,hogy a szemem előtt mas csajokkal beszél,nem barati szinten,aztan meg hiv.Sajat magam erzem szanalmasnak.Viszont nelkule sem megy,de hülyenek ereznem magam,ha meg irnam,h bekuljunk ki,mert en ezt igy nem birom,és ő irna hogy nem.
2013. szept. 3. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen döntenetek kell a továbbiakat illetően. Le kell ülnötök megbeszélni, szerintem ez egyértelmű. Aztán ha nem akar tőled többet, akkor ne mondj igent a meghívásaira és te se hívd át. Ne akarj egy lenni a sok közül!

23/L

2013. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mint valami buta tinilányka. Csak nem az vagy? Állj már a sarkadra és ne hagyd magad kihasználni. Koptasd le a majmot és keress magadnak normális pasit. Ezrével vannak még!
2013. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni. 1 évig jártam ebben a cipőben.
2013. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igazán kibogozhatnátok..
2013. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!