Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen szituációban mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituációban mit csinálnátok őszintén lányok?

Figyelt kérdés
Van egy pár hetes friss kapcsolatod, minden szép és jó. Egyszer csak utaznátok metrón rád mosolyogna a párod, és elkezdene grimaszolni mindenféle hülye fejet vágna, forgatná a szemét meg egyebek, hülye hangokat adna ki, elkezdene simogatni mondaná mindenkinek, hogy ő barátnőm és szeretem. Egyből dobnátok?
2013. szept. 1. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Kiröhögném, legközelebb meg én hoznám kínos szituációba :D
2013. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem:D Megölelném és nevetnék vele:D
2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Didiiayer ***** válasza:
Azért ennyi miatt még nem szakítanék, :D nevetnék rajta és megkérném, hogy álljon le és viselkedjen. :)
2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez cuki, mondjuk nem minden lány örülne neki, de engem soha nem érdekelt mások véleménye, főleg nem idegen embereké
2013. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ezen csak röhögni szoktam, majd átölelni és azt mondani neki, hogy te olyan hülye vagy, persze mindezt ilyen cuki hangon. :D
2013. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy örülnék, ha minden lány így gondolkozna, kibújnának a szürke átlagból, szerintem néha kell ökörködni, és mellé hűségesnek lenni a párunkkal. :)
2013. szept. 1. 23:20
 7/9 meli98 válasza:
érdekes..:/ lehet hogy csak meg akart nevettetni ;)
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is csak átölelném is nevetnék rajta :) szerintem ez nagyon cuki:3
2013. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez azért érdekes, mert nálunk pont fordítva van. Én a Nő 23 évesen, totálisan "be tudok hülyülni" ő meg csak nézz, vagy velem nevet, de olyan szinten mint én nem tudja elengedni magát, csak a négy fal között. Nekünk jó ez így, számomra sokszor az ő "komolysága" is vicces, ő meg legalább hála nekem kizökken egy kicsit.
2013. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!