Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Itt küldött privátban egy levelet egy 35 ös srác Beszélgettünk, írkáltunk egymásnak és olyan szépeket írt, hogy csak na!

Egy idő után már rohantam a géphez, hogy olvassam a leveleit. Küldött képet is magáról, és én is. Nagyon jóképű és nagyon okos, rendes. aztán megbeszéltük, hogy jó lenne talizni. Lett is volna lehetőség, mert elég közel lettünk volna egymáshoz a héten. Én oda mentem volna, ahol ő éppen egy csapatépítésen vett részt a Balcsinál. De valahogy később kiderült, hogy nős és van két gyereke, akiket nagyon szert. Én meg amikor olvasom a leveleit és nézem közben azt a két szép szemét, szinte reszketek , annyira szeretnék találkozni vele. Azt viszont nem szeretném, ha miattam szétmenne a házassága. Írtam is neki, hogy nem jó , hogy beszélgetünk, mert én csak jobban belebolondulok. Ő meg azt írta, hogy legalább a levelezés boldogságát ne vegyem el tőle. Azt is írta, hogy nem jó a viszonya a feleségével. Én meg nem tudom mit tegyek.

Olyan jó pasi. Lehet, hogy gyerekesnek hangzik ez az egész, de nekem tényleg probléma, és mással nem akarom megbeszélni.


??????



2013. szept. 11. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le.

Csak tönkre teszed magad vele.

2013. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben véget vetnék ennek a levelezős kapcsolatnak úgy ahogy van. Nős, van két gyereke és ennyi. Tény, hogy ha meg akarja csalni, akkor meg is fogja, de ne te legyél az, mert lelkiismeret furdalásod lenne (képzeld csak el, hogy a 2 gyerek hogy járna....).
2013. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1.-vel és a 2.-al egyet értek!
2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne, hogy ez a helyes út, amit írtok.

De volt már olyan veletek, hogy szinte remegtek, ha rá gondoltok? És ha olvasnátok, hogy milyen gyönyörűen ír, és miket mond. Hát én libabőrős leszek tőle. Tudom, hogy nem szabad, és a képét is szét kellene tépnem. És most jöttem rá, hogy lehet, hogy Ő is elolvassa ezt a kérdést.

Igazatok van, de hogyan mondjam meg neki, amikor én is kívánom hogy találkozzunk, pedig nem lenne szabad.

2013. szept. 11. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,bocsi az offért,de véletlenül nem B.A. a monogrammja?

Engem ő hülyített meg.

2013. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem az a monogramja. De ha az lenne, könnyebb dolgom lenne, mert akkor biztos lennék benne, hogy hülyít. Így meg

Csak vergődök a kétségek között.

2013. szept. 11. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de mivel lennél előrébb ha tudnád, hogy hülyít vagy sem? Ha biztosra tudnád, hogy nem hülyít, akkor is el tudnád viselni a gondolatot, hogy egy család ment szét (részben) miattad?
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy írtál!Akkor nem egyről beszélünk...

Csak azt tudom javasolni,hogy próbálj meg túllépni rajt,bármilyen nehéz is!

2013. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7- es. Tisztában vagyok vele, hogy nem szabad tovább lépnem, csak ha tudom hogy hülyít, könnyebb lenne a kapcsolat megszakítása.
2013. szept. 11. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik SZÉDITÉSNEK. Minden hútlen pasi azt hazudja hogy rossz a kapcsolata a feleségével... csak meg akar dönteni, te meg még adod alá a lovat. Én mondjuk azt se hinném el, hogy ő van a képen.. El sem köszönnék a szarházy kamugéptől, csak egy az egyben tiltanám és az összes levelét a sok zagyvával véglegesen törölném. Vedd észre, hogy hülyére vesz, és csak hízlalod az egóját azzal hogy csorgatod a nyálad utána.
2013. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!