Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a lánybarátomba mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tavaly ismertük meg egymást hegedűversenyen aztán jártunk előkészítőre és sokat beszélgettünk facebookon most volt 1 hetes tábor és ott volt. annyi a gáz hogy 3 barátnője közül még régebben próbálkoztam az egyikkel (akkor még nem ismerte őt mivel ők is csak tavaly találkoztak és a 3 barátnője engem utál ami nem izgat különösebben de ez nem lenne kicsit gáz egyébként tudja hogy régebben próbálkoztam valakinél.

2013. aug. 11. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azért nem mondanám el a legjobb barátomnak ha szerelmes lennék belé, mert félnék attól, hogy ennek a kapcsolatnak örökre vége, minden más formában.
2013. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amúgy 14/f
2013. aug. 11. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Az régen volt :D Mi köze ennek a jelenhez? Az emberek változnak....

Próbálkozz be nála!

2013. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen ettől félek a legjobban az a baj barátnője telebeszélte szerintem a fejét mekkora elmebeteg vagyok pedig semmit nem ártottam neki viszont amióta hazajöttünk kicsit furcsa mintha nem beszélne szívesen velem de nem olyan mint a többiek
2013. aug. 11. 11:46
 5/11 A kérdező kommentje:

azé nem annyira régen :D

fél éve amikor még ezt a lányt nem ismertem olyan jól

2013. aug. 11. 11:46
 6/11 anonim válasza:
kérdezd meg tőle hogy mit gondol,hogy te úgy érzde hogy már nem szivesen beszélget veled. ezt mondd meg neki és utána beszéljétek meg:)
2013. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

kösz utolsó

de már nem is nagyon ír vissza:/ megkérdeztem elhitte e amit barátnői mondtak rólam de nem válaszol

2013. aug. 12. 20:16
 8/11 A kérdező kommentje:
pedig látta
2013. aug. 12. 20:16
 9/11 A kérdező kommentje:
még arra se akar válaszolni hogy megkérdeztem mi a gond :(( pedig régen mennyit beszélgettünk
2013. aug. 12. 20:20
 10/11 anonim válasza:
hát akkor nem tudom :/ talán hívd fel (ha megvan a telószáma) vagy ha ilyen akkor meg sem érdemli hogy szeresd!
2013. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!