Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Itt küldött privátban egy levelet egy 35 ös srác Beszélgettünk, írkáltunk egymásnak és olyan szépeket írt, hogy csak na!

Egy idő után már rohantam a géphez, hogy olvassam a leveleit. Küldött képet is magáról, és én is. Nagyon jóképű és nagyon okos, rendes. aztán megbeszéltük, hogy jó lenne talizni. Lett is volna lehetőség, mert elég közel lettünk volna egymáshoz a héten. Én oda mentem volna, ahol ő éppen egy csapatépítésen vett részt a Balcsinál. De valahogy később kiderült, hogy nős és van két gyereke, akiket nagyon szert. Én meg amikor olvasom a leveleit és nézem közben azt a két szép szemét, szinte reszketek , annyira szeretnék találkozni vele. Azt viszont nem szeretném, ha miattam szétmenne a házassága. Írtam is neki, hogy nem jó , hogy beszélgetünk, mert én csak jobban belebolondulok. Ő meg azt írta, hogy legalább a levelezés boldogságát ne vegyem el tőle. Azt is írta, hogy nem jó a viszonya a feleségével. Én meg nem tudom mit tegyek.

Olyan jó pasi. Lehet, hogy gyerekesnek hangzik ez az egész, de nekem tényleg probléma, és mással nem akarom megbeszélni.


??????



2013. szept. 11. 19:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy a kép csak kamu?

Én meg valódi képet küldtem a hol még a barátnőim is rajta vannak.

2013. szept. 11. 21:30
 12/14 A.R. ***** válasza:
hohóóóóóóóóóóóóóó szépen meg fog d4gni aztán mész a levesbe ha megkajálod a dumáját :) Pasi vagyok ugyan ezt csinálom én is :D
2013. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal,mert ki az a hülye aki,úgy kezdi: "Nős vagyok,nem akarok elválni,szeretem a feleségem,de megakarlak d*gni!" Ááh,felejtős ez a fazon... Inkább tényleg tilsd le Őt. Sajnálom....
2013. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat.

Rosszul esett, de talán azért, mert lehet, hogy hiszékeny vagyok.

2013. szept. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!