Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Paranoiás vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
A csajomnak herpesze van a száján , ez utalhat megcsalásra? Orálozott másnak és attól esetleg? Ha így van azt mért nem mondaná mért húzná a kapcsolatunkat? Ha már megcsalt akkor mind1 nem ? Akkor énis lehetnék mással énis persze ez nem biztos kérdeztem is egyébkénf...mért mondaná el? Kár h nemtudom biztosra

2013. okt. 11. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha volt már máskor is neki, akkor nem kell ilyenre gondolnod, és egyébként se, mert különböző törzsek okozzák a kettőt nagyrészt.
2013. okt. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a herpesz csak és kizárólag attól jöhet ki? Tudod a virus mindenkiben benne van, csak valamilyen tényező, pl stressz, megfázás, megfelelő pihenés nélküli életmód hatására felerősödik és hólyag formájában kialakul......
2013. okt. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Paranormális vagy, igen! Sőt paranemnórmális! Vagy parafenomén!
2013. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyébként meg ha úgy fogod fel, hogy ha elmondja ha mással volt legalább te is lehetnél mással, az már régen rossz! szeretitek annyira egymást hogy megbízzatok egymásba?
2013. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát eléggé... de ő már több pasival(3mal összesen) volt és attól fél lehet én nem szórakoztam ki magam...igen egyébként tudom hogy nem csak attól lehet sőt h stressztől is kijöhet meg egyéb...csak így megszólalt ez bennem.
2013. okt. 11. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő fél attól, hogy te nem szórakoztad ki magad, (ezért szerinted sunyiban csal, és még herpeszt is összeszed) közben meg te gyanusítod ilyennel.... Érdekes egy logikád van hallod e..... Igazad van. Tényleg jobb lenne a barátnődnek ha nem húznátok ezt a kapcsolatot és végre találna egy normális pasit......
2013. okt. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igeeen? Majd ha ugyanazon átmész egy hasonló csajjal majd rájössz h mi milyen érzés...
2013. okt. 12. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen ostoba!

"Orálozott másnak és attól esetleg?" Gondolod, hogy ha valaki más farkát vette a szájába, akkor máris kijön egy herpesz? Bár ilyen könnyű lenne rájönni a megcsalásokra....

Nekem sosem volt herpeszem, de nemrég egy barátnőmnél jártam, és valószínűleg egy nem alaposan elmosott pohárból ittam, mert másnap valami nyavalya kijött a számon. Ez van , nem olyan nehéz összeszedni egy fertőzést.

Ne gyanúsítgasd egy ilyen miatt, mert csak tönkre vágod a kapcsolatotokat.


Egy kis infó a herpeszről:

A herpesz kontaktfertőzés és cseppfertőzés útján egyaránt terjed. Szigorú higiéniai előírások betartására van szükség. Különösen fontos, hogy a hólyagocskák tartalmát ne kenjük el, a fertőzést ne vigyük át más testrészekre, vagy más személyekre. A legtöbb ember szervezetében számos különböző herpeszvírus megtalálható. Bár a vírus csak fertőzés útján kapható el (jellemzően cseppfertőzéssel, így például egy közösen használt pohárral, szexuális aktussal, vagy csókolózással), ez azonban nagyon gyakran egyáltalán nem jelenti azt, hogy a vírus bármilyen tünete azonnal észrevehető lenne: a vírus egyik legfontosabb jellemzője, hogy hosszú ideig, akár évekig is látható tünet nélkül lappanghat az emberi szervezetben és csak valamilyen külső hatásra aktivizálja magát.

2013. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Miért akinek hüvelygombája van az azért van, mert megcsalta a másikat?? NEM!!!
2013. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
XD jó rendben
2013. okt. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!