Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet előjele egy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet előjele egy féltékenységgel terhelt kapcsolatnak vagy csak paranoiás vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés
Új barátommal távkapcsolatban vagyunk. Minden nap beszélgetünk skypeon. El szoktam neki mesélni mit csináltam aznap. Múltkor pl átmentem egy ismerősömékhez egy kis delutáni kerti sütögetésre. Mikor meséltem neki ezt skypeon, megkérdezte, hogy hányan voltak még ott. Olyan is volt, hogy meséltem, hogy előző este elmentünk meginni egy sört barátaimmal. Szintén kérdezte, hogy kikkel mentem. A volt barátomat állandó jellegel fikázza, úgy hogy nem is ismeri, még képet sem látott róla.Igyekszem ezért kerülni is az exek témát. Ezek lehet hogy ártatlan dolgok, de az előzp kapcsolatomat szétmérgezte a féltékenység. Ezért most eléggé parázok, hogy esetleg itt is lesz ebből probléma. Ezekbe itt ti belelátnátok a túlzott féltékenységre való hajlam jeleit? vagy ezek természetes kérdések?

2013. aug. 8. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

van benne ilyen is jól látod de ha belegondolsz akkor jogos.

Ha ak özeledben lenne akkor ö sem csinálna ebből ilyen nagy problémát. Csupán annyi a baja, hogy nem lehet veled nem védhet meg az esetleges hodolóktól.

2013. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féltékeny akkor megette a fene. Nincs is rosszabb egy féltékeny pasinál. Próbáld meg inkább nem mondogatni neki, hogy kikkel voltál, mondd azt, hogy csak a brátnőiddel. Próbáld meg leszoktatni arról, hogy féltékeny legyen, mert később még csak az utcára sem fog kiengedni.
2013. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, én is gondoltam rá hogy ez a gondja.
2013. aug. 8. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a féltékenykedést, én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de talán ne menj az exeddel bulizni vagy sörözni...
2013. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem féltékeny
2013. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szoba sem állok az exemmel, barátaimmal, barátnőimmel jövök-megyek hétközben.
2013. aug. 8. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a távolság is rátesz,hogy nem sokat vagytok együtt,és felnagyítódnak olyan dolgok is,amik más esetben nem lennének.Nem biztos,hogy nagyon féltékeny típus,de egy távkapcsolatban nagyon bizalom kell és sokkal erősebbnek kell lenni.
2013. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek a párommal jelenleg és nekünk is van hasonló eset. Mi is skype-olunk minden nap ha rám ír valaki rögtön kérdezgeti hogy ki írogat. Van egy nagyon jó fiú barátom igazából vele életemben nem is találkoztam csak neten tartjuk a kapcsolatot és mikor mondom hogy vele akkor eléggé érzem a hangján hogy nem tetszik neki meg kérdezgeti hogy miért nem küldöm el meg hogy mondjam neki hogy most nem érek rá de én megmondtam neki kerek perec hogy azt hogy kikkel beszélhetek nem szabhatja meg és rosszul esik a féltékenykedése, mert ez azt jelenti hogy nem bízik meg bennem. Így komolyabb összetűzéseink emiatt nemigen voltak szerencsére.
2013. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is, van némi kis hajlama, és a távkapcsolat csak fokozza ezt. És az sem segít hogy pont az a típus vagyok aki ilyen pasimágnes és mindenhol nagyon megnéznek a férfiak, van hogy a szeme láttára is. De ez egyáltalán nem az én hibám, a fejem nem vághatom le és nem járhatok burkában emiatt. Persze próbálok odafigyelni erre.
2013. aug. 8. 11:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez elég cinkes helyzet. Én sem örülnék, ha megszabná a barátom kikkel állhatok szóba. Nekem a legjobb spanjaim közt vannak fiúk, mindegyik kapcsolatban van egyébként. Érdekes, a féltékenységi rohamos exem valahogy sosem csinált ügyet ebből, mert ismerte majdnem az összes barátomat és ismerősömet, és tudta hova tenni őket. Az új nem is tudom hogy reagálná le ha megtudná, hogy az egyik legjobb barátom egy srác :O
2013. aug. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!