Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkol valamit? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkol valamit? Vagy csak én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

barátommal 4hónapja járunk, eddig amikor együtt voltunk sosem hívták telefonon, sőt sosem kapcsolta ki.

Ma 2x csörgött a telója, először az edzője hívta. a 2.nál mondtam hogy vegye fel nyugodtan, de nem akarta. Végül azt mondta tesója kereste. Aztán kikapcsolta a telefonját.

Azt mondta ír tesójának fbn, mert nincs pénz a kártyáján.

Erre egész nap kivolt kapcsolva a telója, pedig azelőtt ilyet sosem csinált, elég gyanús. Rejteget valamit??? O.o

Amikor bekapcsolta jött vagy 4 sms neki...elég érdekes, és nem is magyarázkodik, nem is mondja hogy XY keresett csak stb. Eléggé rossz érzés


Anno az exem csinálta ezt, utólag kiderült hogy az exével smsezett, és megcsalt stb.


2013. ápr. 25. 21:31
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

nagyon félek, hogy a mostani barátom is titkol valamit, vagy így intézi a csajos ügyeit. eléggé féltékeny vagyok most, nagyon félek... ha Ő hazudna nekem vagy megcsalna, milliószor jobban fájna, mint régen.

nem akarom elveszíteni, de ez fura érzés... nem tudom mit higgyek.


Azt olvastam, hogyha a férfi kikapcsolja a telefonját rejteget valamit... igaz ez, MÁSIK NŐ LEHET A DOLOGBAN??

2013. ápr. 25. 21:33
 2/41 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

illetve még egy kérdés:

Ma beszélt arról, hogy jó lenne, ha összejönne neki egy meló, mert szeretne ő is külön költözni a szülőktől, és jó lenne saját lakás, meg jobb külön élni, ha az ember már családot akar alapítani.


Olvastam valahol, hogy a párod nem szeret, ha nem veled képzeli a jövőjét. Barátom ezt az egészet olyan általánosan mesélte, de engem egyáltalán nem rakott bele, vagy "Minket". Ez is bánt...nem szeret??? :/

2013. ápr. 25. 21:39
 4/41 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nézd meg az SMS-eit, amikor éppen fürdik, gondolom a telefonját nem viszi magával. Én amikor gyanakodtam, hogy a párom megcsal, megnéztem a telefonját, kit hívott, ki hívta, az smseket. Interneten az előzményeket, hogy milyen oldalakat nézegetett. Én tudok a jelszavát mindenhova, tudom a pin kódját.
2013. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Hát... Alapvető dolgokat kellene megbeszélnetek és nem félni, gyanakodni. Az egyenes beszéd a legjobb. Beszéljétek meg a terveiteket nyiltan és őszintén, hogy ne legyenek ilyen napjaid. A bizonytalanság és a félelem megmérgezi a kapcsolatot.
2013. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha egy pasi nem veszi fel jelenlétedben a telefont, sőt ki is kapcsolja egész napra, vagy akár lehalkítja, annak oka van! Csajozik!

Kérdezz rá!

2013. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

volt már 2 olyan kapcsolatom, ahol turkálnom "kellett" a telefonokban, és rettentően fájó érzés volt.


Reméltem, hogy nála ezt nem kell megtennem. És sosem tenném meg, egyszerűen nem menne. Lehet csak azért, hogy amit nem tudok, az nem fáj...nem tudom.

De ma amikor a híváslistáját nézte mellettem feküdt az ágyban, maga elé tartotta a telefonját is, amikor belépett facebookra előttem tette stb.

2013. ápr. 25. 21:47
 8/41 anonim ***** válasza:
hááát, nekem is gyanús lenne
2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Én pàrom se mindig veszi fel a telót, irkàl, stb, de publikus, ha kérem, megmutatja. Ha a kérésed ellenére sem mutatja meg, gyanús...egyébként megértelek, én is így jàrtam ex fronton...
2013. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Persze, előtted nézte...be ne dőlj az ilyen húzásnak :)

Előtte meg gondosan kitörölte ami nem oda való volt, persze hogy előtted nézte...

Volt párom is ilyeneket csinált, meg még azt, hogy lehalkította és pofával lefelé tette le, hogy azt sem lehessen látni, ha kivillan, ha sms vagy hívás érkezik.Trükközni, azt tudnak...

2013. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!