Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » LANYOK ti bocsatotatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK ti bocsatotatok meg mar pasinak?

Figyelt kérdés
Szoval az erdekelne hogy volt e mar olyan kapcsolatotok amelyben a pasitok megcsalt es ti megbocsajtotatok neki? Es ha igen akkor miert ? Hogyan lehet ezt jovatenni? Mivel en elkovedtem ezt a hibat de szeretem azt a bizonyos lanyt es jova szeretnem tenni. 18F

2013. okt. 13. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanám meg, az ilyen mehet amerre lát...
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem még nem csaltak meg -tudtommal-, de engem sehogy sem tudna kiengesztelni a pasi.
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megbocsájtottam, és a lelki-szellemi terhet ami ezzel a tevékenységgel összefügg és kap az ember, át is pakoltam rá a lépésemmel:D


Én felszabadultam, ő pedig most is erölködik.

2013. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szereted, de megcsaltad?


Hát persze :) Inkább olvass neki esti mesét, abban több az igazság. Ha szeretsz valakit, nem csalod meg. Ennyi. És ha valóban úgy érzed, hogy szereted, akkor bevallod, amit tettél, és ha menni akar, hagyod. Találjon magának olyat, aki nem döfi hátba...

2013. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 es szamu valaszolohoz lenne egy kerdesem. Elmondanad hogy az hogy sikerult, igaz velem ez nem tortent meg de nagyon erdkelne hogy , hogyan lehet ilyesmit elerni.
2013. okt. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!