Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki h neki ki számít normális pasinak?

Figyelt kérdés

Naponta olvasok tucatnyi olyan kérdést h "Nincsenek normális pasik..."

Érdekelne h miért is és milyen lenne a normális ?

Am én nem akarok felszedni senkit csak kíváncsiság.


24 F



2013. aug. 31. 00:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Olyan, aki a nőkre nem úgy tekint, mint egy lyuk, hanem mint egy emberi lény. Nem a szex az első a kapcsolatban. Nem páwa.
2013. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
A normális pasi az, aki nem kell a nőknek. Ennyire egyszerű.
2013. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen pasi van, első válaszoló! DE ez nyilván kevés...
2013. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A második válaszoló tökéletesen leírta!
2013. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Értelmes, Vicces, nem unalmas, őszinte és nem egy egy heteronormatív szemét. Számomra ez a normális.
2013. aug. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
valószínűleg Alain Delone.
2013. aug. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bemasolom egy regebbi kerdesre adott valaszomat:


"Külsö: Magas(abb, mint en); ferfias kinezet (azaz semmi szoli, semmi gyanta, semmi fülbevalo, se fültagito, lehetöleg ne legyen fel kg zsele a hajaban, es a szemöldöke se legyen kiszedve, illetve a gatya ne a segge alatt kezdödjön); nem cigizik (füvet se sziv, es nem is vizipipazik); alkalomadtan (pl meccs) haverokkal megiszik 1-2 sört, vagy amit akar, de ismeri a hatarait; ferfias olyan tekintetben, hogy ha kell, kezebe veszi a kalapacsot vagy a fejszet; van hobbyja.

Es ami nekem külön fontos, hogy ferfias labai legyenek, es regi (nem erintökepernyös) telefonja.

Belsö: intelligens (nem diplomafüggö); barmikor meg tud nevettetni, de komolyan is lehet vele beszelni; nem ugy tekint a nökre, mint ha a hentesnel nezelödne a csülkök között, es soha nem emelne kezet egyre se; van eletcelja; megbizhato es hüseges.


Ennyi. Nem kell, hogy egy Bruce Willis legyen, vagy Arnold Schw., csak fogjon meg benne valami. Nem kell kocsi, se haz, bar ha van, (föleg, ha öneröböl), az sokat elarul rola. Az, hogy milyen egyeb testi adottsagai vannak, nekem nem fontos.


Tessek. Lehet irni, hogy szalljak le fellegekböl, mert ilyen pasi nem letezik, es tul magasak az elvarasaim. De öszinten szolva eljutottam arra a pontra, hogy inkabb vagyok szingli, mint hogy összealljak valakivel csak azert, hogy kirakhassam facebookra a "kapcsolatban" jelzöt.

22L"


Nekem ilyen egy normalis pasi.

2013. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Olyan hogy normális pasi (egy nőnek) olyan nincs...:) A nőknek soha semmi se jó, ha pont olyan belsőleg amilyet akart, akkor a külseje miatt nem jó. :)

A nők többsége (beleértve engem is) az oolyan pasikat szeretik akik rosszak, azt hiszik meg lehet őket változtanti. Persze ez lehetetlen, és ilyenkor születnek a "nem létezik normális pasi" jelző...:D

Egy 20 éves lány.

2013. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kösz 7-es végre egy normális válasz.

Egyébként kb minden egyezik kivéve h 2 év múlva vélhetőleg lesz diplomám és anyámtól kaptam egy házat.


De mint mondtam nem akarok felszedni senkit.


8-as Borsod megyét erősen ajánlom tele van rossz pasikkal.

Válogathatsz kedvedre.

2013. aug. 31. 15:30
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

"es regi (nem erintökepernyös) telefonja legyen"

Te nem vagy 100-as az tuti.

2013. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!