Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasinak miért ilyen lány kell?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó (én lány vagyok), már sok éve ismerjük egymást.

Olyan srácot képzeljetek el, aki nagyon helyes, jó fej, remek humor, mindenki szereti, tipikus társasági ember, ő szervez minden programot kb, nélküle a társaság nem megy sehova kb, emellett nagyon kedves, segítőkész, de mégis határozott és rendkívül talpraesett...a lányok is odavannak érte, ennek ellenére neki csak a szerelme kell, hűséges, őszinte... na és mindennek tetejébe még nagyon gazdag is (a családja, de ilyen közegből kikerülve úgyis az lesz ő is).

Ezzel szemben a lány szép-szép elismerem, de olyan átlagos, nem az a bombanő típus, a srác társasága rajong érte, és itt középpontban is tud lenni, de egyébként alig vannak barátai, az egyetemen se mondanám túl sikeresnek, szegény család, ... bár jó fej tényleg, és jól is néz ki, de értitek, semmi extra.

Egy ilyen pasi bárkit megkaphatna.

Először mikor megismerkedtek a lánynak még kapcsolata volt, de a haverom nagyjából 3-4 hónapig egyfolytában próbálkozott nála (persze a csajnak is bejött, de elég soká váltott ahhoz képest...), végül szakított és összejött a haverommal. Együtt voltak kb 7-8 hónapig, ezt nem tudom pontosan, és akkor a lány szakított vele!!

Ezután gyakorlatilag egyből kavarni kezdett egy másik sráccal, pár hónapig ez volt, közben a srác próbálta visszaszerezni mindenhogy, itt már persze próbáltam lebeszélni a lányról, mégiscsak elhagyta... és úgy tűnik, hogy valaki másért.

De hajthatatlan, azt mondta, hogy őt ez nem érdekli egyáltalán, mert csak vele boldog, ő az az ideális nő, akit megálmodott magának, és vele szeretne családot meg mindent... Aztán sikerült is neki, most újra összejöttek, de én akkor se tudom ezt megérteni...


2013. szept. 4. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mert szerelmes
2013. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk tudatosan megválogatni kibe leszünk szerelmesek :)
2013. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 gömbicica ***** válasza:
magadnak szeretted volna? (bocs)
2013. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért ilyen lány kell neki ? Mert valaiért őt szerette kedvelte meg és mivel gondolom ő az első nagyobb szerelme ragaszkodik is hozzá, bár egyértelmü a csaj nem csak hogy nem ragaszkodik senkihez de nem is tudja még mit vagy kit szeretne. Nem hiszem hogy igy hosszu életü kapcsolatuk lesz, de téged iért zavar hogy a haverod pont őt szereti ne akar jobbat vagy rosszabbat a szerelem ilyen .... Gondolom az zavar hogy nem veled jött össze, lehet még lesz nála esélyed de bizonyos hogy nem most..
2013. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom magamnak, bár tudtam, hogy a kérdésem után ez fel fog merülni. :)

Én nagyon szeretem őt, és egy kivételesen jó embernek tartom, sőt, még tetszik külsőre is, de valahogy mégse vonz úgy, mint pasi, nem tudnék rá úgy gondolni, hogy na ő kell nekem.

Csak tényleg nem értem ezt, pedig tisztában van a tulajdonságaival, szerintem nagyon is tudja, hogy milyen "jó fogás" lenne bárki számára.

2013. szept. 4. 11:21
 6/20 anonim ***** válasza:

"Nem akarom magamnak, bár tudtam, hogy a kérdésem után ez fel fog merülni. :)

Én nagyon szeretem őt, és egy kivételesen jó embernek tartom, sőt, még tetszik külsőre is, de valahogy mégse vonz úgy, mint pasi, nem tudnék rá úgy gondolni, hogy na ő kell nekem."


Gyenge lábakon álló érvelés. Kell neked, valld be. Ha pedig teljesen mindegy kivel van, miért is kattogsz rajta? Legalább itt ne hazudozz már :)

2013. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kicsit sem vagy irigy, áh nem :DD
2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom voltál már szerelmes ? És abban a pillanatban gondoltál rá hogy lehetne nála jobb szebb bármi, nem mert akkor ő a jobb szebb minden mert szerelmes vagy nem látsz nem hallasz nem érdekel más... inkább örülj neki hogy boldog egy kicsit legyen az akárkivel ha tényleg a haverodnak tartod nézd az ő érdekeit és ne zavarjon hogy éppen kivel jött össze őt szereti és ezt neked is el kell fogadnod igy vagy ugy
2013. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én olyan emberre mondom, hogy kell nekem, akibe szerelmes vagyok. Belé nem. :) Ennyi.

De nem ez a kérdés.

Valamiféle vonzalmat pedig a legtöbb csajból kivált, ezt látom mindenhol, de egyszerűen ilyen a kisugárzása, van ilyen.

2013. szept. 4. 11:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha eleve sokan szeretik

Ha eleve gazdag, nem kell aggódnia mi lesz vele


Persze h olyan a kisugárzása. Ezzel nem az értékeit pontozom le...

2013. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!