Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos jelei vannak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos jelei vannak, hogy megcsal a párom, de bizonyíték nincs a kezemben. Hogy buktathatnám le?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt, közös lakásunkban. Az utóbbi 2 hónapban 180fokos fordulatot vett a kapcsolatunk. Az addig gyengéd, hullaszerelmes pasim egyik napról a másikra elfordult tőlem. Kihagy az életéből, nem oszt meg velem semmit, titkolózik, sőt hazudozik is, előfordul, h órákig nem veszi fel a telefonját, ott nincs, ahol mondja, h van, stb... Természetesen rákérdeztem, próbáltam szép szóval megbeszélni, próbáltam hisztivel, persze eredmény nulla. Lekértem a részletes számláját, ami kiadta, h egy bizonyos számmal sms-ezget, napjában többször, volt, h olyankor is amikor más együtt voltunk, de persze mindezt a hátam mögött, úgy, h mit sem vettem észre az egészből, hiszen soha nem voltam féltékeny típus, soha nem jutott volna eszembe nyomozgatni utána. Rákérdeztem az sms-ekre (88db 1 hónap alatt), és azt a választ kaptam, h egy munkájával kapcsolatos ügyletben van benne, amit nem mondhat el részletesebben, érjem be ennyivel, ennyit sem kellene tudnom a dologról. Ezt is elhittem, mert miért ne,hiszen részemről még mindig jelen volt a bizalom. De azóta sem változott semmi. Minden este 10óra után jár haza,hétvégén sem tölt velem időt, nincs közös program.EGYÁLTALÁN.

2013. okt. 13. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kövesd titokban
2013. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos jelei vannak akkor minek vársz?Nem értem a logikát.
2013. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sir Sarcasm ***** válasza:
69%
Értelmes nőnek tűnsz szóval megpróbálok segíteni.. Vázold fel neki, hogy eleged van, magyarázd el neki a gyanús dolgokat, mond el, hogy nem tudod így folytatni, rosszul esik, hogy nem törődik veled és, ha nem változik végzel vele. Ha tagad még ekkor is és nem akar változtatni lépj le, nincs értelme folytatni.
2013. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hivasd fel az sms tel számát valakivel.
2013. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Közös az autónk is, amit ha elvisz, nagyon nincs mivel követnem. Nyilván úgy szeretném kideríteni, h mi áll a háttérben, h ő ne jöjjön rá, h nyomozok, mert mindaddig míg nincs bizonyíték a kezemben, nem támadhatok neki.Véget vethetnék így is a kapcsolatnak, mert sokaknak már ennyi sem fér bele egy kapcsoaltba, hiszen az tény, h hazudozik, de mindaddig nem szeretném, míg nincs bizonyíték a kezemben.Tartozunk a szüleimnek rengeteg pénzzel,ha bizonyíték nélkül elhajtanám, minden rám maradna, a hitel, a tartozás...Bizonyítékkal a kezemben legalább a pénzt visszakapnám.
2013. okt. 13. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Pff

Pénzt se fogsz visszakapni!

Nem értem.Te tényleg ebben reménykedsz?Tipikus hülye aki marad a végsőkig és reménykedik.

2013. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam a számot is felhívni,első körben egy barátom céges telefonjáról, amit nem vett fel a hívott fél, és már aznap tudta párom,h én egy céges telefonról hívogattam az adott telefonszámot, persze fel volt mélységesen háborodva, h ezek szerint nem hiszek neki és nyomozok utána. Ezek után egy lenyomozhatatlan számról hívtam fel az illetőt,de nem vette fel.Azóta nem próbáltam.
2013. okt. 13. 13:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Naná, h reménykedek, mert hinni akarok neki! mert semmi kézzel fogható bizonyítékom nincs és mert én sem vagyok egy kifogástalan, sohasemmiértnemhisztiző nőszemély.Az, hogy ő így viselkedik velem, nyilván annak is oka van.Nekem most csak az a fontos, h megtudjam, hogy valóban az áll-e a viselkedése hátterében amit mond, vagy egyszerűen csak megcsal és azért ilyen.
2013. okt. 13. 13:30
 9/12 anonim válasza:
100%
ne várj, mire vársz, hogy majd, odaáll és bevallja, hogy mást talált...???!!! Egy pasi soha nem csinál ilyet, inkább megdöglik. Mert csak akkor férfi, mikor áll a zászló, de ha őszintén oda kell álni és vallani, akkor kislány lesz mind! Ezért erősek a nők! Mert véget tudnak vetni!
2013. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a férjed telefonjáról!!! Én ezt tettem. Egyből kiderül minden.
2013. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!