Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet "biztosra menni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "biztosra menni"?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megdönthetetlen bizonyosságot szerezni arra, hogy a csajod tényleg szeret nem csak azt mondja és színleli és csak a pénzdért/szánalomból/egyéb számára nagy előnyökért van veled? Én borzasztó bizalmatlan és gyanakvó vagyok nekem konkrét és kézzelfogható bizonyíték vagy biztosíték kell, hogy nem csak eljátssza a dolgokat, mert mondjuk ez egy nagyobb terv része (kevés kis pénzem kicsalása, nyilvános megaláztatásom előkészítése, régi bosszúhadjárat eszköze vagy ilyenek) vagy a "bé" változat ami logikusabb, hogy valójában hányhatnékja van tőlem (nem lenne egyedi eset) és csak azért van velem - pontosabban én ővele - mert tudja hogy úgysem találok jobbat és ezért simán ugráltathat és én vagyok a "jobb híján" opció? Szóval valójában nem szeret sőt még csak nem is kedvel, de megengedi, hogy vele legyek, mert tudja, hogy ezzel sakkban tarthat, mert úgysem kapnék jobbat - sőt rosszabbat se, sőt senkit (elég randa vagyok és egzisztenciám se túl sok van) és így gyakorlatilag egy alá-fölé rendeltségi viszony jön létre ahol én vagyok alul?


Milyen módszerekkel lehet teljes és megbízható bizonyítékot szerezni arra, hogy tényleges szerelemről van-e szó vagy csak hazudik, mert /lásd fentiek/ vagy mondjuk tudja, hogy ő maga nem kaphat jobbat és így "jobb híján" maradok én?



2013. aug. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig a bajban tudod meg ki kicsoda.Mindig ott mutatkozik meg. De csak miután a delikvens nem látja a pénzforrást.És neki kell helytállnia.
2013. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néz a szemébe és figyeld a gesztusaid ahogy ölel és csókol , ha valaki nem szeret azt érezni fogod.
2013. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet erröl oldalakat írni,de ezt érzed.
2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De vajon észrevehető-e, hogy mikor van szó színészkedésről és mikor nem? Sok ember iszonyat jó színész a nők pedig kifejezetten mesterek ebben.


Alapból nem bízom meg senkiben, pedig lehet kellene, mert így meg bekattanok már magamtól, hogy mindenkiről rosszat feltételezem és a gyanakvásommal elüldözöm a barátaimat (ami már nagyrészt megtörtént) és így minden gondolatom szinte magamban marad, nincs kikkel megosztani őket, csak néha. De személyesen abszolút nincs már senki. Félek az árulástól, attól hogy az egész csak megjátszott és mikor kiderül mindenki rajtam fog röhögni (ráadásul jogosan) és még rosszul is fogom érezni magam amiért "kiadtam magam". Igazán megbízni nem tudok senkiben még a rokonaimban sem.


Ezért kellene valami módszer/teszt/próba vagy bármi amivel bizonyítékot lehet szerezni ha már én nem tudom eldönteni, mert rémesen gyanakvó/bizalmatlan vagyok.

2013. aug. 25. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuldj ra valami nonemu baratodat.h baratkozzon vele es majd o megfigyeli.h hogyan beszel rolad.
2013. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!