Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás. Miért? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás. Miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fiuk! Tőletek kérdezném,hogy ha van egy gyönyörű barátnőtök/feleségetek aki mindig kedves és hűséges hozzátok, szeretitek is és a szexuális életetek is rendbe van ,akkor mi inspirál titeket arra ,hogy megcsaljátok ? (persze ez azokra vonatkozik akik ezt csinálták) A megcsalás alatt nem érzelmeket értek hanem "csak " szexet. Attól ,hogy belementek egy ilyen kalandba még ugyan úgy szeretitek a barátnőtöket/feleségeteket? . SOK VÁLASZT KÉREK . ESETLEG SZEMÉLYES TAPASZTALATOKAT. (lányok ti is leírhatjátok ezzel kapcsolatba a tapasztalataitokat)

2013. okt. 18. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

1. Ne általánosíts légyszíves... Nem mind csalja meg...

2. Ha meg is csalnám akkor azért mert mindig jó újdonságot kipróbálni... :P

2013. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ODA ÍRTAM ,HOGY CSAK AZOKRA VONATKOZIK AKI MEGTETTE!! :)
2013. okt. 18. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben csalnám meg a barátnőmet (majd amikor lesz, (látjátok, optimizmus)), ha szexben nem kapok meg valamit amire én nagyon vágyom. Mivel tudom, hogy a vágyainkról való lemondás önmagunk megtagadása és mondjuk a kapcsolatban nem erőltetném így elmennék máshoz, hogy azokat megkapjam. Lehet önző és mocskos dolog de nem érdekel.
2013. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja tééényleg :DDDDD

Akkor bocsánat!!

Ne haragudj *-*

#1 voltam :)

2013. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kÖSZönöm a válaszokat!! ÍRJATOK MÉG! :)
2013. okt. 18. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Leírok neked valamit nekem azt mondta egy házas férfi neki is szép fiatal felesége van: azt mondta amiről nem tud az nem fáj neki,ők így vannak vele.

Meg azt is mondta egy másik férfi,hogy ő a feleségét nem tudja meg...ni ,mert a feleség annyitól elélvez,hogy kinyalja ,nem kell meg..ni ezért megy félre a pasi.

2013. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem megcsaltak,és úgy,hogy szuper volt a szex.Teljesen passzoltunk egymáshoz,szavak nélkül is értettük egymást,mégis lefeküdt másokkal.Mikor megkérdeztem miért,annyi volt a válasz,hogy rossz ember,és nem tudja,nem ezt érdemeltem stb.Ettől nem éreztem jobban magam.Azóta sem tudom,de egy darabig magamat okoltam,hogy nem volt elég vagy elég jó neki.29N
2013. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Nem voltam elég
2013. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A vadászat és a változatossság öröme.

Ez egyébként ösztönös. A fiúk minél több puncit meg akarnak dugni. Sőt ha lehet mindet ami csak egy kicsit is tetszik.

Ez tetszik nem tetszik természetünkből fakadó. Más kérdés, hogy ki az aki ezt le tudja küzdeni.

És komolyan mondom az aki nem tudja leküzdeni annak a párja számára NEM tökéletes. Vagy a külseje (sőt főleg a megjelenése) vagy valami az ágyban nem olyan mint szeretné.

2013. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mivan azokkal a pasikkal akik azt állítják a feleségük/barátnőjük tökéletes minden téren..és mégis?? Ezt sose fogom meg érteni. Egyébként arra nem adtatok választ ,hogy ha szereti a nőt akkor is könnyen félre lépnek az ilyen pasik?
2013. okt. 18. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!