Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm minden hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm minden hétvégén részegen jön haza. Eltiltani nem akarom. Mit tegyek, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Azzal indult, hogy elment először egyszer csaj buliba egy hónapban. Fél év alatt az lett belőle hogy minden hétvégén legalább egy, de sokszor mindkét estét a barátnőkkel tölti és minden alkalommal részegen esik haza. Amikor régebben én mentem volna a haverokkal, mindig otthon marasztalt, szexszel meg egyéb női taktikákkal kiharcolta mindig hogy ne menjek. Sőt mostanában kiderült hogy több barátommal direkt ugrasztott össze, hogy ne járjak el velük sehova mert féltékeny volt nehogy "becsajozzak" (eszembe sem volt soha, de tényleg volt egy-két lány haver a társaságban). Ő soha nem akart velünk jönni.


Szóval most kb. én otthon várom amíg hazatámolyog. 6 hónapja vettünk közös lakást, minden rendben ment úgyhogy ez most nagyon váratlan tőle. Régen nem is ivott semmit. Azt tudni kell hogy a barátnői a legnagyobb k*rvák, mindnek komoly kapcsolata van, de ennek ellenére már a 3-ból 2 megcsalta többször is a barátját. De a maradék egy is állandóan flörtöl minden sráccal, meg húzzák az agyukat. A pasijaikkal nem tudok beszélni, mert minket is teljesen egymás ellen hangoltak, de amúgy szerintem ők is ugyanabban a helyzetben vannak mint én, csak talán még nem esett le nekik a dolog.


Próbáltam már vele beszélni erről, ilyenkor jön azzal, hogy "én otthon akarom fogni" meg "be akarsz zárni, nem mehetek el a barátnőimmel?" és ilyenkor fűnek fának panaszkodik hogy én korlátozni akarom, meg milyen vagyok.

Próbáltam már hogy mondtam, elmegyek velük én is, de akkor néma csend volt végig, kólát iszogattak és mindenki lelépett már 11-kor mert fáradt (persze szerintem folytatták valahol a bulizást a barátnőm nélkül) Erre a barátnőm kikelt magából hogy én elrontottam az estét meg stb. a többiek se hozzák a pasijukat, így megszavazták hogy én se menjek.


Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon elkeseredett vagyok már, itt az új lakás, közös életet terveztünk már 2 éve (3 éve vagyunk együtt), gyerek is szóba került többször. Nem erre kéne vágynia egy nőnek? Ezt akarta eddig ... És ti lányok mit gondoltok erről a helyzetről?


Nem lennék meglepve ha kiderülne hogy ő is megcsal. Rábeszélték a barátnők. Pedig mindent megadok neki. Beszéltem az egyik haver csajjal, ő azt mondta hogy ennyi idősen (24) más nő örülne ha "itt tartana" nem pedig járná az éjszakát.


F/24



2013. okt. 18. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

....nem tudom, de szerintem tuti 99% az esély rá, hogy 1*-2*megcsalt.


a többit nem tudom.....

2013. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hamarosan nem változik meg akkor te változtass. Nem rajta, hanem a személyén. Szépen kiteszed és keresel olyat aki partnerként kezel nem valami házikedvencként aki eltartja, meg kinyalja a s*ggét.

A csaj barátnői rossz hatással vannak rá, de ha nem akar ebből kilépni akkor nem fog, és ha tiltod csak magad ellen hangolod. És nem lennék benne biztos, hogy nem csalt meg. Ha tényleg képes hajnali hatkor hazatámolyogni...

Szerintem itt az ideje, hogy kitedd. Nem veszi komolyan a kapcsolatotokat.

2013. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
de papucs vagy hallod.
2013. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kapd ki a környezetéből az illetőt+elvonó.


És nézd meg ezt a filmet:


Ha egy férfi igazán szeret egy nőt.Meg Ryan játsza a női főszerepet.

2013. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valasztas ele allitanam,

Vagy en vagy kotrodik...

Ilyet nem jatszunk... Havi 1 csajos este oke, de tobb nem!!!

25N

2013. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal.
2013. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam csajoktól ilyen viselkedést, korábban húgom dolgozott egy olyan multinál ahol ő és barátnői is 25-30 körüli menedzser csajok voltak, céges kocsival, jó fizetéssel, jellemzően mindegyiknek szolidabb srác volt a barátja.


Ha elmentek bulizni vadul ittak, pasiztak, sokszor annyira hogy a porta ki is rakta őket, ilyenkor meg rájuk hívták a zsarukat (jogászok is voltak köztük, így rendőrök sem merték lepattintani őket). Állítólag annyira hajszolt, stresszes volt a melójuk, hogy ez kellett nekik ahhoz, hogy levezessék a feszültséget.


Srácaik meg azért tűrtek, mert eleve olyanokat választottak (szolidabbakat, akik kiskutyaként imádták őket, sokszor anyagilag is függtek tőlük).

2013. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a legjobb csaj haverommal, mondtam neki hogy őszintén mondja el a véleményét. Szerinte 99% hogy megcsal, azt hiszi hogy azért mert én megteremtettem mindent magunknak, összekötöttük az életünket egy lakással, ő most már bármit megtehet én úgyis tűrni fogok :(



7# szóról-szóra ugyanez a helyzet, csak itt nem áll fennt anyagi függés egyik részről sem, csupán "ingatlani". De minden másban teljesen megegyezik minden. Menedzser, 24 éves, céges kocsi, telefon, ingyen ebédek, bulik, minden. Írhatnál valamit hogy a húgodnál végülis mi lett a dologból, nagyon érdekelne!



Most ha kidobom akkor a legjobb esetben is kiadjuk a lakást (hitel van rajta és abból fizetnénk) és mindenki megy a maga útján, a hitelt meg törlesztjük még évekig. Addig is elpazaroltam egy csomó időt, a "hitelkeretemet" mindent. Így ha megismerek véletlenül valakit akkor hol fogok tartani. Nem beszélve arról hogy én ilyet nem is feltételeztem róla, akkor hogy bízzak meg majd másban. Az majd egy gyerek után fog otthagyni? (rossz példa Német Kristóf - BK Géza felesége)

2013. okt. 18. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, most mennem kell, de délután majd leírom. #7 36F
2013. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Le tudtam állítani, pár év múlva előjött a piálás (harminc felett). Hülye voltál ennyi idősen lekötni magad. :(
2013. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!