Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos jelei vannak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos jelei vannak, hogy megcsal a férjem, de minden eddigi bizonyítékot ki tudott magyarázni. Hogyan buktathatnám le? Van valami biztosan bevált recept erre? Felemészt a bizonytalanság.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok, közös otthon, közös autó, közös tervek, még nyaralni is voltunk idén kettesben. A mindig szerelmes férjecském egyik napról a másikra kifordult magából. 3 hónapja olyan szinten kizár az életéből, h semmit nem oszt meg velem.Munka után haza sem jön, külön utakon jár, fogalmam sincs merre, éjszaka jár haza, ingerült, feszült, csak akkor szexelünk, ha kezdeményezek, lenémítja a telefonját éjszakánként, kitörli az híváselőzményeket, sms-eket. Mindez nagyon megvisel, azt mondja bízzak benne, nem nő van a dologban, ezen kívül nem árul el semmit, de valljuk be, ezt elég nehéz elhinni, így mindennaposak a veszekedések. Felemészt a bizonytalanság,ezért lekértem a részletes számláját, ahol kiderült, h egy bizonyos számmal napi több sms-t vált, beszélnek perceket.Felhívtam a számot, nem vette fel, más számról is próbáltam hívni, azt sem vettem fel, megnéztem férjem telefonját, egy férfi név tartozott a számhoz, hívtam férjeméről, de addigra már ki volt kapcsolva.Kérdőre vontam párom, azt mondta, h bizniszel vmit ezzel az emberrel, ennél többet nem mondhat. Hívtam pár nap múlva ismét a számot egy új sim kártyáról, egy hölgy vette fel, de annyira meglepődtem, h le is tettem.Hívtam férjem, aki azt mondta, h ő egy titkárnő, aki szintén benne van a bizniszben, van, h ő veszi fel a telefont, van, h más az irodában. Persze nem hiszek neki.Szüleim adtak kettőnknek egy kisebb kölcsönt, aminek megegyeztünk, h a felét akkor is kifizeti, ha netán elválunk. Tudom, h addig egy forintot sem fognak látni, míg be nem bizonyosodik, h miatta ment tönkre a kapcsolatunk, illetve egy harmadik fél miatt.Le kell buktatnom, de fogalmam sincs hogy csináljam.Követni nem tudom, mert sosem tudom, h merre jár, ráadásul azt hazudik amit akar, úgy sem derül ki. Ötlet?

2013. okt. 23. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg e-mail fiók jelszót,vagy közösségi oldalának jelszavát nem tudod?A levelezésük kinyomtatva bizonyíték lehetne.
2013. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy tényleg nem nő, hanem valami sötét biznisz, ami még talán rosszabb is... Előzőnek igaza van, nézd meg a levelezéseit is.

Mit mondott a telefonba, mikor felvette? Vagy próbáld meg neten beütni a számot, hátha kiad valamit.

2013. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodj meg első körben.. az én férjem sem oszt meg velem mindent.. és ez így is van rendjén. Ha megkapott tőled mindent, akkor tényleg nem nő van a dologban, légy okos, és várj türelemmel!!
2013. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Az nem lehet, hogy valami illegális dologba keveredett? Korántsem biztos, hogy nő van a dologban...

A telefonban pedig határozottan meg kellett volna kérdezned attól a nőtől, hogy honnan ismeri a férjed... Ha akkor a nő mást mond, mint a férjed, akkor bukta... Így viszont már lehet, h lebeszélte vele, h mit mondjon...

2013. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ukrán üzletemberek szorongatják úgyhogy ne is faggasd szegény párát. Majd megoldja. Vagy ha mégsem akkor meg gondolj bele nem kell elválnod.
2013. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásaitokat, segítségeteket! Automatikusra van mentve a gépen az e-mail fiók, valamint a facebook fiók jelszavaink is, mert korábban soha nem volt bizalmatlanság a kapcsolatunkban, ezért is mentem hozzá, mindig éreztette velem, h szeret, ezért soha nem volt okom gyanakodni. Ez az ami először változott az elmúlt 3 hónapban. Sajnos nekem is megfordult a fejemben, h egy olyan veszélyes dologba csöppent bele, amit nem akar megosztani velem, de ez akkor is kinyírja a házasságunkat, mert nem érti meg, h nekem ez így nagyon rossz.... Ráadásul mielőtt hazajön, jelez az illetőnek( ez kiderült a részletesből), h itthon lesz, így onnastól se sms, se hívás. Ez is, és ezen kívül még számos más jel is arra utal, h nem csak egy biznisz áll a dolgok hátterében. Teljesen kicsinál ez a bizonytalanság, ennél már minden jobb lenne, bármi is az igazság....
2013. okt. 23. 16:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha nekem van igazam akkor nem a házasságotok lesz kinyírva ahogy te feltételezed.

5-ös voltam

2013. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi 5ös, de azért remélem, h ennyire nem komoly.... :)
2013. okt. 23. 16:51
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha okostelefonja van és hozzáférsz egy negyed órára akkor telepíts neki egy GPS követőt. Vannak olyan progik (szülői felügyeletre) amik rendszeresen jelentik, hogy a telefon hol van éppen.

Konkrét programot nem tudok ajánlani, nézz körül az Apple, Google, Microsoft áruházon (attól függ milyen telefonja van).

a szám amit hívtál mobil volt vagy vezetékes? Ha mobil, gyanús a titkárnős story, akkor valószínű, hogy megcsalós a dolog. Viszont ha vezetékes lehet, hogy tényleg üzletel valamit. Viszont ha ennyire nem mondja el és feszült tőle, elég erős a gyanú, hogy illegális a dolog. Ha szülőktől kölcsönt kaptatok akkor gondolom nem vet fel a pénz de kéne.Ami szintén magyarázná, ha valami nem tiszta dologba ártaná magát a nagy haszonért.

2013. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Először én is valami illegis bizniszre gondoltam, de az, hogy mielőtt hazamegy odasz, hogy ne hívják amíg otthon van az a megcsalós teóriát erősíti, mert szerintem egy biznisztárs az albilàgból nem lesz tekintettel arra, hogy ő éppen otthon van. Hàny perceket telefonál? Az is informatív lehet. Én egyszer lenyúlnám a mobilját és elmennék vele egy fél napra, hátha jön egy sms... Vagy ha nincs titkosítva a szám utána lehet keresni, kihez tartozik.
2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!