Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennének ilyen kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének ilyen kettős helyzetben?

Figyelt kérdés

Másfél éve van barátom, vannak néha veszekedéseink, de alapból jól megvagyunk. Gyakran azt veszem észre, hogy nincs miről beszélnünk.. Most találkoztam egy másik sráccal, aki elég rendes és jófej, tudom, hogy jól ellennénk.. Érzek valamit iránta, de szeretem a barátomat és annyi minden köt minket össze.. De ennyi idő után kezdem azt érezni, hogy megunom őt és hiányzik, hogy mással is találkozzak..

Nem tudom, hogy megérné-e otthagyni egy ilyen hosszú kapcsolatot egy bizonytalanság miatt, mert mi van, ha a másik srác nem érez semmit..?

Dilemma..



2013. okt. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted, vagy sem? Ez a kérdés csak.
2013. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ajárt utat a járatlanért nem szoktam hagyni, aztán kitudja ha jobban összejönnétek az ujjal kiderülne, hogy nem is az eseted... Mondjuk a forditottja is lehet, neked kell mérlegelni.
2013. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én maradnék
2013. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 etelit válasza:
hát ha már most csak az tart a barátod mellett hogy sok minden köt össze titrket meg a szeretet valószínű így is úgy is szakítás lessz a vége,csak félsz tőle. amúgy meg ha a másik pasira azt mondod hogy jól elvagytok...nem hiszem h az is egy nagy szerelem lenne..csöbörből vödörbe ne ess. Egyértelműen nem fogsz gondolkodni ha olyannal találkozol aki tényleg fellobbant benned valamit
2013. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!