Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom eléggé labilis. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom eléggé labilis. Mit tehetnék érte, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Ő 18 N

Én 19F

Egyik nap még rajong értem oda van olvadozik és a jövöt tervezgeti velem együtt aminek nagyon örülök és én is zintén viszonzom neki ezt és tényleg eltudnám őt képzelni feleségemként. Másik nap pedig depresszios modba atmegy és megakar halni meg szenved...Aztán időt kér hogy rendbe tegye érzéseit. Megadom neki majd 1 nap mulva felhiv és fordult már elő, hogy sirt, de a lényeg mindig az volt hogy nem birta egyedül tovább és nem kell szünet hanem én kellek neki.


Tehát röviden:

Egyik nap még teljesen odavan értam másnap pedig már nem is akar élni :/

Távkapcsolatban élünk.



2013. szept. 30. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hosszú távra ne tervezz, ha nem akarod, hogy kiidegeljen
2013. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elhagyni semmiképpen nem akarom. Valamit tenni akarok, hogy jobban érezze magát és ne legyen ennyire labilis.
2013. szept. 30. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Az embert kikészíti a távkapcsolat. Pontosabban a hiánya a másiknak. Tapasztalatból mondom, hogy hiába nincs egy konkrét probléma a kapcsolatban, akkor is kicsit ott van a bizonytalanság, a szeretethiány.

Szerintem neki az a baja, hogy nem tudja eldönteni hogy akarja-e, vagy bírja-e ezt a távkapcsolatot és a vele járó érzéseket.

2013. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!