Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Hosszú fekete hajszálat találtam a barátom pijamaján és az ágyában, nekem szőke félhosszú a hajam. Amikor rákérdeztem azt mondta nem csal meg, de bízzak benne, van rá magyarázat nem mondja meg csak bízzak meg benne. Tudom hogy az anyukájának hosszú fekete haja van, de ő nem él Magyarországon és a barátom utoljára júliusban látogatta meg. Mit tegyek?

2013. okt. 26. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nem csal meg, érzelmileg csak testileg
2013. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Overly attached girlfriend.

Öld meg, utána pedig süss kebabot belőle és edd meg, így örökre együtt lehettek.


Örökre



Örökre



ÖRÖKREEEE

2013. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sinead ***** válasza:
Pijama lol.. A párnám tele van hosszú hajszálakkal, de csak én fekszek rajta a 3-20mm-es hajammal. Szerinted megcsal a párnám?
2013. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 en felek toled :'D
2013. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meg....
2013. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárhonnan oda kerülhet:D De a barátodnak ne keserítsd meg az életét a féltékenykedéssel, hiszen aki keres, az úgyis mindig találni fog, akár egy morzsát is:D
2013. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kettes, de akkor többé nem mehet wc-re.

Kérdező, majd ha nőt találsz a pizsamán, akkor gyanakodj. A hajszál még nem jelent semmit. Sokkal édekesebb kérdés: miért hiszed, hogy megcsal?

2013. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete paróka?
2013. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig találok vörös hajszálakat a házunkban. Pedig karácsony óta nem járt itt az akié, és szoktam takarítani is:D Igaz egy üresen álló szobában találtam meg, de azt is felavattuk anno. Szóval van ilyen.
2013. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!