Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem zavar, hogy megcsal-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem zavar, hogy megcsal-e vagy sem a párom akkor nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés
Ez az elfogadás szerintem bennem egy én-védő mechanizmus, hogy ne sérüljek ha megcsal a párom. Vagy az értékrendem változik, hogy megengedő vagyok lettem?? Eddig ugyanis még a lehetősége is elborzasztott. De mivel sokakkal előfordul talán igy védem magam, a "leszarom" stratégia ugyanis sok esetben beválik a stressz ellen.
2013. okt. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Há, szerelmes az biztosan nem nem vagy.
2013. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha korábban a lehetőség is elborzasztott, akkor vagy bemeséled magadnak ezt a "leszarom, hogy megcsal" dolgot, hogy védd magad, ami persze nem menne, ha tényleg megtörténne, vagy valóban nem szereted a párodat...
2013. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy ilyen nő kéne :D


Ilyen ostoba, mint te kérdező.. azt etetnék meg vele amit akarok.. közben meg kihasználnám.. miért ? Mert aki hülye, az megérdemli. :D

2013. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. Szerintem a kérdező úgy érti a dolgot, hogy nem stresszelné magát, és vágna eret, ha a párja megcsalná, hanem lelépne, gond nélkül. Ez nem azt jelenti, hogy akármit megtehet a párja vele, mert ő elnézi. Nem így van, kedves Kérdező?


Én is hasonlóan vagyok ezzel, de én szeretem a párom, mindennél jobban. Viszont ha ahhoz folyamodna, hogy megcsal,az ellen én már nincs mit tegyek, és attól majd nem lenne jobb, ha kiborulnék és kifordulnék magamból, hanem ha ő ezt tenné, szépen kiadnám az útját, és úgymond nem 'alázkodnék' meg előtte. Ez szerintem is valami ön-védés akar lenni, ami egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem szereted a párod.

2013. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha esetleg védekező stratégiák helyett olyan párt választanál, aki mellett nincs szükséged ilyen védekezésre?
2013. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem a kérdező nem igazán erre gondolt...

A "Vagy az értékrendem változik, hogy megengedő vagyok lettem??" mondat kicsit másra utal. :) Bár lehet, hogy tévedek.

2013. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ha nem így van, akkor tényleg hülyeség az egész, mindent 'megengedni' butaság.
2013. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy van ahogy a 4-es írja, csak rosszul fejeztem ki magam. Bár lehet, hogy bizonyos helyzetben megbocsátanám a megcsalást. De mindent nem néznék el neki!


3-as te meg szimplán idióta vagy Neked még én sem nézném el a félrekefélést!!

2013. okt. 16. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez nem menne. Ha valaki megbántana azok közül, akit szeretek, akár legjobb barát, szülő, vagy a párom, legyen szó bármelyik szerettemről, biztos megviselne és nem tudnék teljesen érzelmek nélkül tovább sétálni, hogy: akkor pá, sose lássalak.
2013. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De az sem jó ha életed végéig szenvedsz az emlékétől, esetleg szakember kezelésére szorulsz mert nem tudod feldolgozni.
2013. okt. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!