Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő az eljegyzést tervezi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő az eljegyzést tervezi, de én szakítani akarok. Hogy tegyem meg, hogy ne készüljön ki teljesen?

Figyelt kérdés

Viszonyom van már hónapok óta a főnökömmel,aki a volt párom (ő volt az első barátom,2 évig együtt voltunk).

A mostani barátom ellenezte,hogy neki dolgozzak,de nem érdekelt.Tegnap a szüleinél voltunk ebéden és a nővére elmondta,hogy szerinte a barátom meg akarja kérni a kezemet és tényleg minden jel erre utal.

Viszont terhes vagyok és nem tőle,ez biztos.

Félek,hogy összeomlik.Még fiatal ő is,és én is,nem akarom,hogy tönkremenjen az élete.



2013. nov. 10. 11:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akartad, hogy tönkremenjen az élete, akkor miért tetted tönkre?
2013. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Mutasd meg neki ezt a kérdést a magyarázattal együtt, és megkönnyebbülést fog érezni, hogy megszabadul tőled.

Nem viccelek.

2013. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem a gerinced kiatt szeretnek, az màr biztos.
2013. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt kíméletesen közölni nem lehet.Ő mindenképp szenvedni fog,hisz veled tervezte az életét.A párod tudja,hogy terhes vagy?
2013. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Így is elég nehéz,nem bírálás miatt írtam ki a kérdést.

Nem tudja,csak pénteken tudtam meg én is.

2013. nov. 10. 11:11
 6/37 málna_ válasza:
100%
Honnan tudod kitől van a gyerek?
2013. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha a kérdés nem kamu, akkor szerintem is mutasd meg a barátodnak ezt a kérdést, gyorsan rövidre lehet zárni a történetet.
2013. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
De most mégis, mit vársz, ha nem bírálást, úgy őszintén? Iszonyatosan és gusztustalanul elcseszted ezt a dolgot, és valószínűleg ezzel egy másik ember életét is (még ha túl is lép a dolgon, hogy bízzon meg ezek után valakiben?), és nem olyan mód, amivel ezt kíméletesen közölni tudnád.
2013. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Aztak* rv a... De rendes tőled, hogy így aggódsz a lelkéért és az életéért...
2013. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos bármit teszel, ki fog készülni.

Egy dologgal tudsz enyhíteni rajta: ha nem várod meg a lánykérést, hanem mielőbb szakítasz.

2013. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!