Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltál már Te a másik nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már Te a másik nő?

Figyelt kérdés
Azoknak a nőknek a tapasztalataira lennék kivàncsi akik már voltak ilyen szituáciba. Teszem azt házas férfiba szeretett bele vagy a házas férfi csábította el. Miken kellett keresztül mennetek , vivtatok -e csatákat magatokkal szemben. A kèrdés első sorban nőknek szòl ,de azoknak a férfiaknak is elolvasnám a tapasztalatait akinek volt már szeretője.

2013. nov. 16. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Voltam:) De nem fogok neked tálalni, hogy utána átírd a saját szád ize szerint.:D
2013. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
voltam, vagyis most is az vagyok. mi érdekel? szeretem, de nem akarom (teljesen..) elvenni a barátnőjétől. ő is szeret, de ő sem akarja otthagyni a barátnőjét se.. majd meglátjuk, mi lesz. gondoltam várok addig amíg szakítanak (ha szakítanak..) és akkor összejövök vele teljesen. így meg néha látjuk egymást.. stb.. és ennyi..
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es nem értem mire gondolsz. Nem vagyok sem riporter sem újsâg író , h àtírjak akármit is.


2-es mi lesz késöbb ha annyira megszereted , hogy màr nem tudsz/akarsz osztozni a szeretett férfin? Meddig maradnâl még ùgyis vele ha lehet , hogy sosem haggya el érted a párját?

2013. nov. 16. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es nem értem mire gondolsz. Nem vagyok sem riporter sem újsâg író , h àtírjak akármit is.érdeklődésem


2-es mi lesz késöbb ha annyira megszereted , hogy màr nem tudsz/akarsz osztozni a szeretett férfin? Meddig maradnâl még ùgyis vele ha lehet , hogy sosem haggya el érted a párját?

2013. nov. 16. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltam / vagyok. De mi a becsületes utat választottuk. A beteljesületlen plátói szerelmet.


*sóhaj*

2013. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.


Miután bevallotta, hogy menyasszonya van, aki terhes, nem feküdtem le vele többet. Kiordibáltam magam, aztán barátok maradtunk. A mai napig is azok vagyunk.


Ők azóta szakítottak. A srácnak több barátnője is volt már.


Én férjhez mentem.

2013. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, de nem tudtam róla, igaz nem házas volt, csak barátnője.

Velem "járt" majd szakítottunk, de mégis összejöttünk, elkor kérte hogy tartsuk titokban...persez én naiv belementem...közben összejött újra az exével... Ők is ttokban, 2 titkos barátnő, aztán a csajt elvállalta, így én lettem a másik...1-2 hét kellett míg képes voltam elküldeni a fenébe...sokat anultam az esetből.

Azőta ugyanaz a csaj a "menyasszonya" együtt élnek, de a szülei előtt nem meri felvállalni, hogy eljegyezte a csajt.

Én pedig boldog házasságban élek.

2013. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!