Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen cikis helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cikis helyzetben voltál már a másik nem előtt?

Figyelt kérdés
Pl. ellopták a ruhád a balatonon éjszakai fürdőzés közben, az edzésen beavatást tartottak, ahol meztelenül kellett futnod egy kört mindenki előtt, rádnyitottak zuhanyzás közben, stb.
2010. júl. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kilóg a farkam a boxerból :S Pedíg nem is nagy :S
2010. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálad a cikis helyzet csak a meztelenséget jelenti?

A válaszokra akarod kiverni? :)

2010. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

volt, hogy vártam a barátomat, és felvettem egy szexi fehérneműt, elhatároztam, hogy abban várom, abba nyitok ajtót stb...

Aztán csengettek, én nagy lelkesen kitártam az ajtót, pózba vágtam magam, de csak a postás volt az:D

2010. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én 16 éves korom óta enzim bajokkal küzdök, most 19 éves vagyok és azóta gyógyszereket szedek.


Egy családi partin egyszer rám erőltettek egy pohár pálinkát és két pohár pezsgőt. Csak azt nem tudtam hogy az új gyógyszerem alkohollal vegyítve mérgező lesz. Erre a desszert végén teljesen rosszul lettem és hányingerem volt. A konyhából nyílt egy erkély és oda kirohantam mert a vchez 3 szobán kellett volna átverekednem magam. És szépen a másodikról kiokádtam a vasárnapi ünnepi ebédet az egész család szeme láttára a földszintre. Az egészben az volt a legrosszabb, hogy nekem kellet feltakarítanom, és hogy a távoli rokonok azt hitték, hogy 3 pohár alkoholtól úgy berúgtam hogy hánynom kellett.

2010. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kollégium amiben lakunk koedukált és ott történt hogy egy részegedésig menő hétvégét csaptunk, na a képszakadásig minden megvan még az is hogy lányok is voltak ott. De aztán reggel arra keltem hogy egy piros tanga szorítja a golyóimat és nem is volt rajtam más XD. Na és a legrosszabb az egészben hogy senki nem mondta el hogy hogy került rám e becses ruhadarab és hogy hol avagy kin voltak a ruháim.

Na szerintem ez elég ciki.

19F

2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!