Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy másik lány szemet vetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik lány szemet vetett a barátomra. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt a barátommal, és minden nagyon jól működik köztünk, most mégis félek, hogy elcsábítja tőlem ez a másik lány.

Igaz, hogy a barátom mondta, hogy beszélget ezzel a lánnyal, meg is mutatta, hogy miket írnak egymásnak, és ebből nekem egyértelművé váltak a lány szándékai, viszont a barátom váltig állítja, hogy a csaj sem akar többet barátkozásnál. Ehhez képest órákat beszélnek, és keményen flörtölnek.

Nem is értem, miért mutatta meg, hogy miket beszélnek...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?

23 éves lány



2013. nov. 18. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már flörtöl a párod, lehetőséges ad arra, hogy valami több is kialakuljon közöttük. Ha keményen flörtöl, pláne. Mondjuk az egy jó pont, hogy megmutatta neked a beszélgetést.


Ilyen konkrét helyzetben nem voltam még, a párommal tisztáztam, hogy nálam a flört az megcsalás. Én sem flörtölök másokkal, és ő se tegye. Ha ez nem működik, akkor hiába szeretem, viszlát lesz a vége. Nem akarok egy olyan kapcsolatba lenni, ahol azon kéne rettegnem, hogy a kis flörtjeiből mikor alakul ki valami komolyabb.

Viszont ha téged ez nem zavar, akkor hadd flörtölgessen, sok kapcsolatban az még nem megcsalás, hiszen tettlegesség nincsen.

2013. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szúrd ki a szemét a ribinek!

Ha bízol a barátodban és ő szeret akkor nem lesz baj.

2013. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
èn meg azt nem èrtem, milyen kapcsolat az, ahol ilyen megtortènhet. de tènyleg, mièrt nem mondod el a baràtodnak, h ne csinàlja, mert neked rosszul esik? mièrt flortol màs lànyokkal? orulne, ha ugyanezt csinàlnàd a tobbi fiùval?
2013. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított helyzetben voltam. Bnőmnek egy fiú csapta a szelet de csak barátként gondolt rá fiú is azt mondta, hogy most egy ideig szokja az egyedüllétet majd ugyan elvileg nem a gyerek miatt de szakított velem Bnőm és elkezdett ő is a csávó iránt érdeklődni. Sajnos én se tudok mit mondani a helyzetre. Ugye te is úgy érzel, hogy legszívesebben a 3. fél fejét a betonba vernéd mert a szerelmed el akarja venni? :'( Valahogy próbálj meg tenni ellene lehet barátod is később többet akar majd. Mond meg, hogy nem örülsz a csajnak, hogy flörtölnek stb azért csak téged szeret nem? Ha szeret akkor nem fogja ezt csinálni legalábbis ha értelmes ember. Sajnálom hasznosabb tanácsot nem tudok adni én se.
2013. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként mondtam neki, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, de mivel szerinte nem akar semmit tőle a csaj, így azt mondta, hogy beszélgetni fog vele továbbra is, meg hogy nem is flörtölnek, az csak viccelődés...

Tudom, hogy szeret engem, szóval nem értem, miért csinál úgy, mintha hülye lenne, és nem látná, hogy mi a helyzet.

2013. nov. 18. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A lánnyal ne foglalkozz, de ha tényleg olyanokat írogatnak egymásnak, ami már flörtölésnek minősíthető, akkor a barátodat határozottan állítsd le.

Nem az a baj, hogy más lánnyal barátkozik, hanem hogy nem veszi figyelembe a te érzéseidet, és meg is aláz tulajdonképpen, ha aktívan flörtöl mással, mikor te ott vagy neki. Én nem tűrném ezt el sokáig.

Példát azért írhattál volna, hogy mégis mi az a "kemény flört", csak hogy tisztán lássunk.

2013. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg írhatnál egy példát, mert én sem tudom elképzelni mit takar az, hogy keményen flörtölnek. Azt sem értem, hogy miért nem állsz a sarkadra? Mondd meg, hogy ne beszélgessen azzal a lánnyal, azok után, hogy így megalázott, szóltál, hogy neked rosszul esik, ő meg csak azért is tovább csinálja? Tényleg nem értem.
2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én exbarátom is több lánybarátjával kapcsolatban is az utolsó pillanatig váltig állította, hogy csak barátok. Akkor már nem tudta letagadni, mikor éjjel hívogatták telefonon. Gyűlölöm, ha hülyének néznek úgyhogy én véget is vetettem neki.

Zárójelben megjegyzem, hogy lelki megcsalás is létezik, amit a te kedves barátod igencsak kezd kimeríteni.

24/l

2013. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: pontosítanék, az exem nem kavart a hátam mögött fizikailag mással, viszont lehetővé tette nem is csajnak, hogy belészeressenek.
2013. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki így indít.."csak barátkozni" Eleve férfi és nő közt nincs barátság mert előbb utóbb valaki többet érez. Ez tehát csak üres fázis legyen mivel takarozni mig nem sikerül magába bolinditania. Velem is eljátszották így is lett. Ne hagyd magad megvezetni! Beszélj a barátodal. Ezzel viszont az a baj hogy a tiltott dolog még sokkal vonzóbb és talán még a hátad mögött is csinálná. Reméljük nem. Ezt semmiképp nem hagynám annyiban én sem. Eddig minden kapcsolatomban ilyen helyzettől rettegtem. Pedig ez elkerülhetetlen..
2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!