Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiu akiert odavagyok koztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu akiert odavagyok koztem es egy masik lany kozt orlodik. Mit tehetnek hogy magamfele forditsam a merleg nyelvet?

Figyelt kérdés

Eppen akkor jottem kepbe, amikor egy masik lannyal kezdtek volna komolyabbra forditani a dolgot (ezt en nem tudtam akkor meg). Azota azt a lanyt velem megcsalta a tobbszor is, mindezt ugy, hogy nem en csabitgattam. Sot en megprobaltam baratkent beszelni, viselkedni vele, de lathatoan o az aki tobbet akar. Nekem nem jo ez a harmas felallas, szeretnem ha engem valasztana.

Mit javasoltok? (aki ribncnak gondol, nyugodtan tartsa meg maganak, tnyleg segitseget szeretnek kapni)


2013. okt. 27. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Megcsalta a barátnőjét veled többször is. Mi is a kérdés akkor?
2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha azt a lányt megcsalja veled, akkor téged is megfog, sőt nem is olyan sokára.

a szerelem elvakít..na de ennyire? legyen már egy kis eszed. ha nem akarsz csalódni, akkor messziről kerüld őt el.

2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Azota azt a lanyt velem megcsalta a tobbszor is, mindezt ugy, hogy nem en csabitgattam."


És akkor azt hiszed, hogy fel vagy mentve? Meghajlok előtted...

2013. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
jelentve vagy.
2013. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hagyd ot... ha téged szeretne nem lenneaz amásik...b**** rá
2013. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a másik lány ezt már tudta, és szívesséet tett neked, mert az ilyen faszi nem egy főnyeremény:D
2013. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy igazi nő sosem játsza ezt amit te, és nincs rászorulva, hogy mások ötletét próbálja felhasználni arra, hogy a pasi felé forduljon:D
2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell praktika. ha magadat adod es nem eleg. akkor keress olyat aki megbecsul.
2013. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en 2 esetben is jartam igy h. 3 an voltunk. azt mondtam h. nem leszek ketteske v masodik es otthagytam. egyik srac a masik csajt valasztotta azota eljegyezte. masik srac engem valasztott. kesobb en szakitottam vele.
2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!