Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gáz dolog ez tőlem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog ez tőlem? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A páromban sajnos eléggé megrendült a bizalmam...az utóbbi időben nagyon sok gusztustalanságot követett el ellenünk...a kapcsolatunk ellen. MIndezt egy hülye kis csitri miatt! Számtalanszor megalázott...én pedig voltam olyan buta, hogy tűrtem neki...mert szerettem/szeretem. Erre most felbukkant egy pasi az életemben. Igazából már régebben is próbálkozott nálam...de mindig elhajtottam. Pedig nagyon jó érzés volt, ahogyan közeledett hozzám. Most engedtem a csábításnak. Úgy éreztem a több hónapja tartó szenvedés után nekem is jár valami ...én is érezhetem magam jól. Háromszor találkoztunk...egyszer sem feküdtem le vele...viszont történtek dolgok. Már 1,5 éve ostromol a pasi...úgy érzem komoly érzéseket táplál irántam...minden szavával...minden tettével ezt bizonyítja. Tudja, hogy milyen kapcsolatban élek...min mentem keresztül. Szeretné, ha döntenék...maradok-e a jelenlegi páromnál...vagy Őt választom. Nem tudom mit tegyek.

#megcsalás #bizalom.hűtlenség
2013. nov. 25. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszer szar a kapcsolat akkor minek maradnál azzal?

mi van veletek mazoisták vagytok?:O


menj a másikhoz ha azzal jobban érzed magad

2013. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű... Olvasd el mégegyszer amit írtál, és neked is az lesz
2013. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rohannék a másodikhoz.
2013. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: az állítólagos érzéseiden kívül (bár szerintem inkább csak megszokás, nem szerelem) mi tart még a pasid mellett?


Mert a leírtak alapján ez már rég nem kapcsolat. Mindketten megcsaljátok a másikat, te szenvedsz, mi értelme az egésznek? Ha nem is lenne képben az másik srác akkor is el kéne hagynod a jelenlegi pasidat, mert ő már lényegében nem is a pasid, hanem egy megszokottság.


Gondolom, most erre fog jönni, hogy "dehát szeretem". Ha szeretnéd, akkor nem csaltad volna meg (nem csak az a megcsalás, ha lefekszel valakivel), ha ő szeretne, akkor nem kínozna, ennyire egyszerű. Lehet ragaszkodni valótlan dolgokhoz, de szerintem nem éri meg.


29/n

2013. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a jelenlegi párodnál és szenvedj vele tovább hiszen már úgyis így döntöttél.
2013. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A te döntésed, hogy az új pasassal mihez kezdessz, de ha a "párod" nem foglalkozik veled/megcsalt stb, akkor viszont vele szakíts.
2013. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a párod is máshol keresete a boldogságot, és te is jobban érzed magad egy másik férfival, akkor ez már nem egy jól működő kapcsolat.

De részleteket nem tudunk, pl. házasság, gyerekek?

Ha csak ketten vagytok, akkor nem nagyon érdemes ezt erőltetni.

2013. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy órákon át tartó beszélgetésen a párom bevallotta minden bűnét...bocsánatot kért, és azt mondta helyre akarja hozni...nem akar elveszteni.Tiszta lapot kért...mert állítólag szeret. Én elmondtam neki, hogy nem tudom lesz-e ez még olyan, mint régen...működhet-e még. Aztán jött ez a pasi..történt ami történt vele...és tudjátok mi a fura ? Nem nagyon érzem, hogy esetleg bűntudatom lenne...vagy bármi ilyesmi. A pasival történtek miatt. Ez miért lehet így ???? Vagy azért, mert már érzelmileg nem ott van a párom az életemben, ahol előtte...már nem jelent annyit...ezért nem is érzem bűnnek, amit tettem. Vagy azért, mert esetleg nem veszem komolyan azt ami a pasival történt ?
2013. nov. 25. 13:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Se házasság, se gyerek. Igazából ez mindkettőnknek az első komoly kapcsolata.
2013. nov. 25. 13:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nem érzel bűntudatot, mert jogosnak érzed, hogy megcsaltad, mivel ő is megtette. Ez egy halott dolog, minden más irreleváns.
2013. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!