Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az h ilyenekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az h ilyenekre gondolok? Sőt meg is tenném?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapssolatom van...De felkavart az exemmel való beszélgetés. Szeretem a mostani barátomat, de ha ő nem lenne akkor biztos összebujnék az exemmel, ha csak egy szex-re akkor is. Nem csalnám meg a barátom soha! Tényleg csak akkor tenném ezt ha már nem járnánk. Normális dolog ez h ilyenekre gondolok?
2009. júl. 10. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
nem normális..és előbb utóbb meg is fogod tenni ha alkalmad lesz rá...szép..
2009. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
leirtam h csak AKKOR TENNÉM HA NEM LENNE BARÁTOM!! mielőtt véleményt irsz talán olvasd el és értsd meg a leirtakat..köszöntem..
2009. júl. 10. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igaz van az elsőnek. Ha már ilyeneken töröd a fejed, akkor...
2009. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szóval nem normális dolog ?:'(

Magamat sem értem nagyon jol elvagyunk a barátommal, de 2 napja minden megváltozott, most mit tehetnék ?:(

2009. júl. 10. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Van párod és ilyenen töröd a fejed az tényleg nem normális dolog.Viszont ha ő nem lenne akkor sem lenne jó még csak egy kis együttlétre sem.Gondolj bele utána, hogy éreznéd magad?
2009. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
ez bűzlik mint szar a katlanban! de szerintem nem gáz, miért is ne? én is kefélnék az exemmel szívesen.
2009. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van szexuális fantáziája, természetes. Szerintem kevésbé gáz, mint mondjuk brad pitre gerjedni. :D
2009. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az az egészben a furcsa, hogy azt írod konkrétan, hogy az exeddel. Tehát érzel valamit iránta, ez nem olyan, hogy most azt mondod, milyen jó lenne egyet szexelni Brad Pittel. Szerintem sem stimmel valami. Mindenkinek van fantáziája és ez nem baj, de konkrét személlyel és ráadásul az ex-szel...hát meg kellene vizsgálnod a kapcsolatodat a mostani barátoddal, mert úgy tűnik, hogy valamiért hiányérzeted van.
2009. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy valamire vigyázz, bárhogyan döntesz...

Az ex lehet, hogy most izgalmat hoz az életedbe, de valamiért ex lett belőle.. Nem minden az, aminek látszik és az embert gyakran vonzza, ami nem lehet az övé..


Egyébként nem normális ilyenekre gondolni, de sokat jelent, hogy úgy írtad, jól elvagytok a barátoddal.. Ez szerintem kevés.

Mindenesetre ne játssz két dákóval a későbbiekben sem.

2009. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szóljátok már le szegényt! Én voltam ilyen helyzetben, valószinűleg nagyon szeretted a volt barátodat és felkavarta az érzelmeidet a vele való találkozás. Szerintem döntsd el magadban h mit szeretnél, egyáltalán az exed h néz rád? Mit gondol rólad? Mert egy esetleges szeretkezéssel a régi emlékek előjöhetnek de azzal teljesen tönkreteszed a mostani kapcsolatodat. Ha ilyeneken gondolkodsz akkor lehet h előbb azt a kapcsolatodat kellene végleg lezárni, sztem nem érdemes újra belemenni hiszen valamiért csak végelett.. Viszont a barátodnak ne mondj semmit,mert rosszul esne neki.. Ha meg szereted a mostani párodat akkor meg felejtsd el a régit..
2009. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!