Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha elmész randira mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmész randira mikor kapcsolatban vagy az megcsalás?

Figyelt kérdés
Mármint ha tudod hogy a másik fél többet akar, de azért elmész? És ha az, akkor is az ha nem történik semmi? Ha más csajokat is megnézel kapcsolatban, esetleg fel is izgulsz rájuk, az megcsalás? Nem vagyok kapcsolatban, csak érdekel ki mit gondol róla :D

2013. nov. 25. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, igen, igen, igen. Első randin pedig lehetőleg ne tegyél majd fel ilyen kérdéseket :D
2013. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha másról fantáziálsz? Mármint ismerősről, nem hírességekre gondolok...
2013. nov. 25. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
nem megcsalás, de erősen elgondolkoznék hogy mi a baj velem, hogy a férjem másról fantáziálgat... a randi sem megcsalás, de nálam nem fér bele. az ha találkozik egy nő ismerősével az egy dolog, de ha készakarva elviszi vacsorázni vagy ilyesmi.. mégha nem is történik semmi, akkor is nagyon rosszul esne, és valószínűleg elválnék.
2013. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a fantáziálás még nem megcsalás. csók lehet az, de a fantáziálás az még nem.


ha meg a randi már megcsalás akkor nem randinak kell nevezni, hanem találkozol egy ismerőssel. abba nem lehet belekötni :')

2013. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hármas! Ezért elválni?

Az igen!

2013. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, én elválnék ha más nőkkel járkálna randizni.mert ha egyszer megteszi, akkor többször is, és egy idő után tovább is elmegy, nem csak a randiig, másrészről pedig, ha randira visz egy nőt, akkor akar tőle valamit, akkor pedig én nem kellek 2.nak köszi. :)
2013. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
100%

Randizni olyannal randizunk aki tetszik nekünk és remélhetőleg össze is jövünk.

Fantáziálni lehet.


Szóval vagy baráti találkozó vagy semmi. Randizni havan párunk akkor nem szoktunk.

2013. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

+1 a 7. válaszolónak.


Amúgy szerintem nem megcsalás, de attól még nagyon rosszul esne, és én is elgondolkodnék azon, hogy van-e értelme továbbra is olyannal maradni, aki nem vesz elég komolyan.

2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Randi= megcsalás


Baráti találkozó, ha még aznap el is mondjuk a párunknak férjünknek nem megcsalás


Munkatársi pl ebéd ugyanez a helyzet mint a második esetben.


27/N

2013. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!