Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban elobb-utob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban elobb-utobb elofordul megcsalas? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok embert ismerek akik regota egyutt vannak (nem sokkal vagy egyaltalan nem volt mas emberrel szexualis kapcsolata), es megcsaljak egymast, vagy az egyik a masikat es megbocsajt= neki es vele marad. Ettol meg mukodhet normalisan egy kapcsolat a kesobbiekben? Miert maradnak egyutt? Csak erdekelnek a velemenyek! (Bocsi hogy nincs ekezetem)
2013. ápr. 25. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem minden kapcsolatban történik megcsalás.

2. Nem lehet ugyanolyan (boldog) a kapcsolat utána.

3. Azért bocsájtanak meg mert gyengék és/vagy buták.

2013. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Boldogság Bár ***** válasza:
100%
Aki megtalálja a lelki társát elsőre nagyon szerencsés. de mivel valószínü ez nagyon fiatalon sikerült nincs más tapasztalatuk lehet évekig nem is probléma, de mikor eljön az a pillanat, hogy kíváncsiak milyen lehet mással a szex a csók megesik, h megkísértik és engednek ennek. Mivel szereti a párját és jó is vele, de ilyen dolgok történnek azt egyes emberek képesek "elfelejteni" csak ne veszítsék el azt akit szeretnek, de ha ez többször előfordul ott már nem kíváncsiság van hanem elmúlás...
2013. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak megcsalás nélküli kapcsolatok.

De megcsalás után is működhet egy kapcsolat. Sokat számítanak a körülmények. Én például egy futó szexet meg tudok bocsátani, ha elmondja. De egy érzelmi kapcsolatot, és/vagy titkolózást már nem. Bár az élet produkálhat még olyan helyzetet, amikor másképp látom. És ez mindenkire igaz. A megcsalások általában nem tisztán fekete-fehérek.

2013. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet megcsalas nelkul ha azzal az emberrel van akivel eloszor elveszitette a szuzesegget fiatalon?
2013. ápr. 25. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, mert biztos érdekes az 'új' meg 'kíváncsiság' de szerintem pont azért vagyunk emberek, hogy ne az ösztöneink szerint cselekedjünk. Soha nem adnék fel egy jól működő kapcsolatot, amiben szeretem a párom egy kalandért. Még akkor se, ha ő volt az első.
2013. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia kérdése az egész.
2013. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mindenkit felpontoztam! :)
2013. ápr. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!