Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy folyamatos megcsalás meddig tartható titokban egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél nem gyanakszik és óvatosan csinálja az aki mecsalja szerintetek kiderülhet valaha is?
2012. okt. 8. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

jah.Ha valaki elmondja.

Egy utolsó szemét dolog ez.

2012. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
82%
első komi tarol. engem csaltak már meg úgy, hogy nem is gyanakodtam rá, mégis lebuktak a végén... a találkozgatásokkal, a kamuzásokkal...gusztustalan egy dolog.
2012. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
egyrészről nagy görénység, másrészről meg ha csalod és nem szereted, akkor meg minek ?! hagyd ott inkább, és találna jobbat nálad, nem olyat, aki a hátában forgatja a kést.
2012. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb minden titokra fény derül...
2012. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát.. sokáig lehet.. de inkább jöjj össze akivel megcsalod mert vele te boldog lehetsz, de ő meg találhat valakit aki őszintén szereti.
2012. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem fog kiderülni...Hogy hívnak és mi a partnered száma?:D
2012. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor már az elején megérzi a másik fél. A hűtlen viselkedése változik, új dolgokat hoz magával. Ha ügyesen játssza az ártatlant, akkor is felébred pár dolog miatt a gyanú.

Engem hosszú időn át megcsalt a barátom (mellesleg egy férfival). Tudtam, éreztem, hogy van valakije, de mivel a nőket és barátnőim figyeltem, sokáig nem bukott le. Végül is elég sokáig tartotta a titkait, de hosszú ideig sejtettem és éreztem, hogy mennyire nincs rendben a pasas.

2012. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez annyira gusztustalan. Szégyellheted magad!!! Én is ezt kaptam a páromtól. Nagyon ügyesen csinálta évekig de egyszer minden kiderül! És én is pontosan ugyanezt kérdeztem, hogy miért nem hagy el? Mert nem ezt érdemlem. Erre jön a válasz hogy szeret:D Mondom aki szeret nem csinál ilyet. Na ennyi gondolkozz el egy kicsit magadon!
2012. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:
Hamarabb, mintsem gondolnád.
2012. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lillus0501 ***** válasza:
Talán soha.. ha a szerető nem sokall be, akkor a megcsaló férfi sosem buk le.. legalábbis igen pici rá az esély..
2012. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!