Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meghallgassam vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghallgassam vagy szimplán csak szó nélkül dobjam ki a pasimat, aki megcsalt engem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, szombaton pedig egy haverja házibulijába mentünk. Már délután is nagyon alapozott a hangulatra, a buliban pedig ez csak fokozódott, totál leitta magát. Annak ellenére, hogy én is ott voltam (józanul és csak mértékkel ittam) több piás csaj is megpróbált rápattanni a pasimra. Ami a legrosszabb és nagyon fáj, hogy ő a szemem láttára el is vonult egy szobába egy szőkével.. Dühből először azt mondtam nem érdekel, majd odamentem, próbáltam hallgatózni és elég egyértelmű volt a szitu... full piásan keményen tolták..:( Én otthagytam a bulit, azóta nem találkoztunk, sms-eket küld, ami nem érdekel.Holnap találkozom vele. Hallgassam meg vagy csak szó nélkül dobjam ki? Arra is gondoltam, hogy elviszem egy ismerősömet és jól összeveretem bosszúból, pláne ott ahol a legérzékenyebben érinti majd.

2013. dec. 2. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

húúúha...nagy taktikás a srác.


szerintem ő szakított veled. :D:D:D

2013. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mit hallgatnal meg? azt, hogy bocsanatert esedezik es a piara hovatkozik, hogy megcsalt?

sz*rd le, ne torodj vele, dobd ki (mar ugyis megtortent), lepj tovabb.

2013. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Szó nélkül dobd ki. De az összeveretés is jó ötlet. :D Én semmiképp sem hallgatnám meg a helyedben
2013. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az összeveretésnek nincs sok értelme, a te pasid volt, te választottad. Szerintem felesleges meghallgatnod úgysem tudna semmi újat vagy enyhítő körülményt mondani. És még, ha el is ismerné, hogy hibázott akkor is viselnie kellene a következményét ami elég egyértelmű.

Csak nem állna elő olyannal, hogy ő csak csikizte a lányt vagy valójában nem is csináltak semmit csak imitálták, hogy téged féltékennyé tegyen.

2013. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hallgasd meg. Elég esélyes, hogy majd össze-vissza hazudozni próbál. De a sajt szájából elmondottak alapján dönts! Hosszú távon az hálálja meg magát, ha kétséget sem hagysz afelől, hogy jól döntöttél, objektiven! A dühből hozott döntés idővel kétségeget szül majd benned.

Utána pedig szépen szaktis vele.

A megveretést nem ajánlom. A könnyű testi sértés, és az arra való felbújtás is letöltnedőt jelent. Kég könnyű testi sértésnél is! Ha pedig valamelyik haverod komolyabban veszi bármi lehet a vége. Ha rendőrségi ügy lesz belőle (márpedig ez eléggé könnyen előfordulhat) akkor általában megfogják az elkövetőket, főleg ha ő azt vallja, hogy nálad érdemes kezdeni a nyomozást.

Nem csak aljas, hanem biztosan bűncselekmény is!

2013. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
rakd ki
2013. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 JoeyTribbiani ***** válasza:
Azt teszel amit akarsz de csak azt tudom mondani ,hogy jó nagy hülye vagy ha nem dobod vagy visszafogadod
2013. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 zotanbro ***** válasza:
ezen nincs mit meghallgatni.. b4zd ki. a pics4ba
2013. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Semilyen körülmények között se elfogadható a megcsalás szerintem, de úgy, hogy ráadásul te is ott voltál... szerinted mégis mennyit jelentesz neki?

Én meghallgatnám, aztán teljesen higgadtan mondanék neki mindössze egyetlen mondatot, aztán teljesen közömbös fejjel ott hagynám, és ennyi, semmi veszekedés meg ilyesmi, annyit se ér.

2013. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű hogy kidobod? Egyébként meg én egy ilyennel nem is találkoznék. Akarná a halál látni ezek után. Dobj neki egy smst hogy vége köztetek mindennek azt jó napot.


Nem érdemel többet.

2013. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!