Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalós, szimplán szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalós, szimplán szex alapú kapcsolatból hogyan, mitől lesz mégis párkapcsolat?

Figyelt kérdés
kinek mi a tapasztalata? Meg lehet szexszel fogni valakit úgy, hogy borít mindent, pedig nem annak indult?
2013. okt. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretnek egymásba.


Senki nem akar szexel megfogni senkit-max.aki ezt hiszi, az ostoba.

Hanem egyéniséggel, kisugárzással, szeretettel:)

2013. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyik sem talál jobbat

ló nincs...


szóval ilyen alapon

2013. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 etelit válasza:
a jelenlegi párommal így indult a kapcsolatunk....többnyire sexen alapult....de feldobva mindent megpróbáltuk együtt,mert szerelem lett belőle. 3 éve együtt vagyunk. Bizonyos idő kellett,hogy a bizalom kialakuljon, de sikerült. Nyilván ehhez mindkét fél részéről több kell legyen mint testi volnzalom,már az elején is,és úgy erősödik a dolog ha megismeritek egymást(csajként írtam le ezeket :)
2013. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én visszacsaltam az exem. Egy vidéki szállodában töltöttünk az "új" lánnyal egy hétvégét és nem volt olyan, amit ne csináltunk volna meg. Semmi érzelem nem volt bennem,csak szexet akartam! na, azt megkaptam, de olyat....Azóta eltelt tíz éve és vele vagyok, ma már a feleségem. A szex isteni és nagyon szeretem. Szerelmes nem vagyok, nem leszek és nem is akarok. Nem tudnám megcsalni.
2014. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!