Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező88779 kérdése:

Megcsaltam a párom és nincs bűntudatom akkor már nem szeretem? Legalább is én így érzem! És nem tudom magamhoz közel engedni az eset óta bár ennek csak pár napja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
igen, és hadd szabaduljon tőled gyorsan!
2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

elobb-utobb ra fog kerdezni es rajon, mi tortent.

szerintem tisztabb, ha te mondod el neki es vallalod a kovetkezmenyeket.

2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Légy őszinte hozzá, megkönnyebbülsz majd.
2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tiszteld párod, mondd meg neki, ha már nem is szereted és vállald a félrelépésed következményeit.
2013. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 ASOT ***** válasza:
Nem számít h utána nincs bűntudatod! Megcsaltad ennyi. Ha van gerinced akkor szépen elhagyod.
2013. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Gratulálok!

Ön megnyerte a decemberi hónap legnagyobb büdös ri.anca címet!

taps taps taps...

2013. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatsz ilyet neki, hogy tiszteld a párod? Ha tisztelné, meg se tette volna.
2013. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megkönnyebbülsz, viszont a barátod/barátnőd is nagyon megbántod. inkább találj ki valamilyen indokot, és szakíts. akár azt is mondhatod, hogy beleszerettél másba, vagy, hogy úgy érzed, mostanában már nem kívánod, vagy bármit.
2013. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Remélem a karácsonyi ajándékod egy igazi erőből jövő pofán csapás lesz.kellemes ünepeket!
2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7-es, ha eddig nem legalább ennyivel.
2013. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!