Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsak a barátommal? Ez már a sokadik ilyen eset, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval múltkor a barátomnál voltam, és mikor a laptopját felnyitottam(zárolva volt) hogy facebook-ozzak, ő be volt jelentkezve, és beszélgetett egy csajjal,(meg volt nyitva az ablak). Elég szépen flörtöltek egymással, majd a barátom olyanokat írt neki, hogy "milyen aranyos vagy", meg "múltkor mikor koliban láttalak úgy meg akartalak ölelni", és a beszélgetésük végén azt írta neki, hogy "hiányzol".

Barátom állítása szerint nagyon szeret, amit éreztet is, de az ilyeneket nem tudom mire vélni. Elmondtam neki amit láttam, erre haza akartam menni, de nem engedett, sírt, hogy nem akar elveszíteni. De akkor mégis miért csinálja ezt? Nem az első ilyen eset volt, a legutóbbinál megesküdött, hogy nem lesz több ilyen. Én nem akarok egy sz*r kapcsolatban rettegni, hogy mikor enyeleg egy másik lánnyal. Szerintem a kavarás is megcsalásnak számít! Mégis, szerintetek megérdemel még egy esélyt?? 2 éve vagyunk együtt.

19L


2013. nov. 19. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.
2013. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szakitanek es osszejonnek velem
2013. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ez van..:/:) 18/L
2013. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a véleményem, mint neked. Nálam a flörtölés is a megcsalás kategóriája, hiszen egy kapcsolat általában flörtöléssel indul, és azzal, hogy flörtölget, esélyt ad arra, hogy kialakuljon valami kettejük között.


Abban is egyetértek veled, hogy én is inkább lennék egyedül, semmint egy szar kapcsolatban. Márpedig ahol az egyik fél attól retteg, hogy a másiknak mikor alakul ki valamikor több a flörtjeiből... hát az már szar kapcsolat.


Hasonló helyzetben voltam mint te. A párom nagyon közvetlen, én meg alapjáraton nem annyira. Neki a flörtölés nem jelent általában semmit, de engem mégis nagyon bánt, mert azt érzem, hogy nem vagyok neki elég. Megmondtam neki, igazából egy veszekedést is kirobbantottam, de úgy érzem megérte, mert azóta nem csinált ilyeneket. (Legalábbis nem tudok róla......)

2013. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy basszus. mit gyötröd magad az ilyen patkányokon?
2013. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ebben a rossz érzés, hogy tényleg megadok neki mindent, a lehető legjobban hozom ki a sz*r helyzetekből a legjobbat, és úgy tűnik, mégsem elég neki. Még a haverjai is mondják, hogy mennyit dicsér engem, de mégis a farka után megy, vagy nem tudom. De nem hagyom annyiban, nem leszek papucs. Fájdalmas lesz a szakítás és szenvedni fogok, de valamit valamiért...
2013. nov. 19. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2013. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az én exem. Hanyagold, nem érdemes neki újabb esélyt adni.
2013. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3 dolgot jól jegyezz meg!

- A pasik szemrebbenés nélkül képesek a szemedbe hazudni.

- Ha szar helyzetbe kerülnek igenis tudnak sírni..

- És valóban nem az agyukkal gondolkodnak, ha jó csajról van szó. (tisztelet a kivételnek)


Én egyszer pont ugyanilyen helyzetbe voltam! Már jó ideje együtt voltunk a barátommal amikor rájöttem, hogy valami nincs rendben. Ha összevesztünk a végletekig bizonygatta, hogy mennyire szeret és képes volt sírni! (A sírásból mindig azt a következtetést vontam le, hogy nagyon szerelmes belém és soha nem tenne ilyet) Hát jó nagy hülye voltam, hogy akkor nem hajítottam ki a francba.. Pár hónap után Ő dobott ki engem egy másik lányért akit az új munkahelyén ismert meg. És én még naívan azt hittem, hogy mindig ő volt a szerelmesebb kettőnk közül, mert tényleg úgy tűnt... Szóval azt tanácsolom neked, hogy jól gondold meg. De mérlegeld a helyzetet.. 19 évesen még előtted az élet javában, ne pocsékold az idődet ilyen jött-ment alakokra, akik nem becsülnek meg...

2013. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő vagyok: Csak elfelejtettem mondani, hogy a legjobb barátnőm ugyanígy járt mint én másfél év után.. A barátja mindig lebukott valami, facebookos témával aztán állandóan ment a balhé meg a sírás (fiú részéről). A vége ott is az lett mint nálam.. A lány lett elhagyva, azóta nem is bízik nagyon a férfiakban, akkora csalódás volt számára.
2013. nov. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!