Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel 3 éve szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 3 éve szakítottam, többször kértem változzon, nem sikerült neki, bántott megalázott és könyörgött hogy fogadjam vissza. Kb 3évig ez ment, majd egy újabb eset után szó nélkül elhagytam. Azt mondja találkozzunk és zárjuk le normálisan. Hogy?

Figyelt kérdés
ott hagytam nem jelentettem be, mert mindig megakadályozta így kénytelen voltam csenben 'lelépni'. szerettem, de nem tehettem mást. jött sírt könyörgött, de semmire nem reagáltam neki, mintha megszűntem volna létezni. rá 1 évre lett bnője, de szakított vele miattam, ujra próbálkozott,hogy nem tud mást szeretni. elutasítottam, majd visszament a nőhöz,akit kidobott. azóta vele van,eleinte keresett már nem. akkor ezek szerint belenyugodott végre és nem fog többé keresni? félek új kapcsolatot kezdeményezni bárkivel, nehogy tönkretegye. 25 éves nő vagyok
2013. okt. 17. 11:59
 1/6 anonim válasza:
100%
kiváncsi lennék mit éreznek az ilyen emberek akik mindig dobják a másikat
2013. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te, ez nem az én storym? vagy mindkettönkel ugyan ez történt?:D
2013. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 Talán azt gondolják, hogy : elég volt hogy más ember a lelküket ide-oda hányja, és előveszi, vagy ha megunja felteszi a polcra őket.Aztán ha a báb megunja a szórakozásukat, lelép.Cirkusz nélkül.


Érző emberek nem játékszerek.

2013. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ugyan ez történt pár év(csak az enyém tizenéve volt) diffefenciával?
2013. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fene egye meg! Hagyd már az exed, zárd ki az életedből, ne gondolj rá! Ugyan miért tenné tönkre az új kapcsolatodat, és még is hogyan? Elvileg neki is van egy... Ne úgy éld az életed, hogy folyton őt figyeled a szemed sarkából!

És nektek már semmit nem kell normálisan lezárni, hagyd!

2013. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mert velem is ugyanez történt csak nem 3 évig hanem 6 évig. :D
2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!