Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nem tudok dönteni, hiszen szeretőm őt, de ez mégis nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Sziasztok..az a helyzet,hogy amióta együttvagyok a barátommal,neki rendszeresen merevedési zavarai vannak.Először azt hittem,hogy csak ideges,stb., elkísértem urológushoz,mert aggódott hogy szervi bajai lehetnek.Azután,több mint fél év faggatás után végre kinyögte,hogy azért lankad le neki,mert olyan,mintha egy harangban járkálna,amikor szexelünk.Közölte velem egyik veszekedésünk után,hogy neki a szép lányokra feláll...Utána bocsánatot kért,de ez a tüske bennem maradt,és nem tudom hogy mit tegyek.Szívem szerint szakítanék vele,de nem akarom elhagyni,amikor ilyen problémái vannak.Szerintetek,mit tegyek?
2013. szept. 26. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Őőő... nem veszed észre, hogy elvileg a te hüvelyed nem tetszik neki? szerintem azért nem szakít veled, mert ha nincs ló, szamár is jó. Én ilyen helyzetben azonnal szakítanék helyette. Szerintem te se hagyd, hogy megalázzanak. (Tudod semmit nem ér, ha te szereted, de ő téged nem.)
2013. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem urológiai eredetű, akkor lelki. Agyturkászt neki, az majd helyrehozza.

De ha veled van baja, azon nem segít semmi. Lehet, hogy nem illetek össze.

2013. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem élvezi az együttléteket, mert nem érzi mikor benned van. Hogy azért mert túl "széles" a hüvelyed, vagy mert vékony a pénisze ez nézőpont kérdése. Szerintem ülj le és beszéld meg vele.
2013. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ide nem agyturkász kell! Nincs itt semmi lelki gond.


A helyzet az hogy a férfi számára a szex élvezetességét alapvetően meghatározza az, hogy mennyire passzol a péniszéhez a nő hüvelye.


Nekem is le szokott lankadni akkor, mikor olyan csajjal voltam akiben lötyögtem, és igen ilyenkor nem kapott olyan kellemes mechanikai ingert sem a péniszem, mint a markomtól.


Volt olyan csaj is, akit viszont szinte szétfeszített a farkam, neki látszott hogy kicsit fáj, de nekem csodálatos volt. (Egy alacsony kis jelentéktelen csaj volt 0 temperamentummal. de többször gondoltam rá, mint sok nála sokkal csinosabb, temperamentumosabb excsajra.)


36F

2013. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szived szerint szakitanál vele, akkor szakits. Ha nem, akkor egy kis hüvelytornával probáld meg "szükebbé" tenni magadat. Az átmeneti idöben javaslom, hogy szájjal, kézzel elégitgesd ki. Ha akkor is lekokad neki akkor másutt van a baj, nem a te méreteiddel (Szültél már?).
2013. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nem szültem még.Ez a próbléma nem csak akkor áll fenn,amikor bennem van,hanem mielőtt berakja,néha lelankad neki..Felvetettem neki a témát,hogy menjen el pszichológushoz,de nincs rá pénze.Nem tudom,mi lesz így velünk.Én egyre kevésbé élvezem,és minden egyes próbálkozás után egyre jobban tudatosul bennem,hogy egy nulla vagyok,még felizgatni se tudom.Ő ilyen helyzetben mindig vigasztal,elmondja,hogy mennyire sajnálja,de amikor összeveszünk,akkor kijön belőle,hogy...finoman fogalmazva,egyáltalán nem talál szexuálisan vonzónak.
2013. szept. 26. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért mert szexuálisan a méreteitek nem passzoltok egymáshoz ne keresd a hibát egyikőtökben sem!



Persze hogy nem izgul rá annyira egy Veled folytatott aktusra, ha az eddigi tapasztalatai alapján ez nem volt számára testiség szempontjából annyira frenetikus élmény.


Viszont van bőven olyan férfi is, akinek meg pont az a gondja, hogy kicsit hosszabb farka már fájdalmasan bökdösi a nője méhszáját, illetve vastagsága miatt csaj kéri hogy csak finoman pakolja. Egy ilyen férfinak meg lehet hogy a te intim méreted lenne az ÁLOM!


36F

2013. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!