Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már jó pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már jó pár hónapja együtt vagyunk, szeretőm őt, de mostanában egyre többször eszembe jut a régi szerelmem?

Figyelt kérdés
Akivel nem volt köztünk semmi, de azt hiszem még mindig érzek iránta valamit. Már rég láttam, mert kiment külföldre és hiányzik. Az egyik pillanatban azt érzem, hogy nagyon szeretem a barátom, a másikban meg azt, hogy nekem mindig is a volt szerelmem kellett és kell, de mi van ha nem kaphatom meg soha, akkor el kellene felejtenem. Nem tudom, hogy csak azért érzem-e ezt, mert ez egy beteljesületlen dolog. Az egyik pillanatban teljesen oda vagyok a szerelemtől a másik pillanatban meg keresem a barátom hibáit és hasonlók. Szerintetek mi a gond velem? Miért érzem ezt?
2013. szept. 30. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretnéd a barátodat, akkor nem lenne a másikkal kapcsolatban "beteljesületlen érzésed".
2013. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De szeretem, csak nem tudom....
2013. szept. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!